Skip to main content

Narlıdere Hurdacı

Narlıdere hurdacı olan firmamız sayesinde bizi arayan herkese çeşitli hizmetler veren işletmemiz sürekli müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. İzmir Narlıdere hurdacı olan işletmemiz ile siz kıymetli müşterilerimizde hurdanızı satarken zarar etmeye veda edeceksiniz. Narlıdere hurdacısı depomuz, İzmir Narlıdere hurda alan yerler içerisinde piyasanın üstünde hurda fiyatı verir. İzmir, Narlıdere bölgesinin her noktasında hurdanıcı alacak olanlar içinde işletmemizi seçerek daha fazla kârlı bir ticaret yapabilirsini. Narlıdere hurdacıları içinde hurda alımı yapan işletmemiz ile birlikte her yerden hurda alımı yapıyoruz. Narlıdere adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içindedir. Her türlü hurda malzeme satışı sebebiyle en yakın Narlıdere hurda alan yer ile görüşmek istiyorsanız şu anda bizi arayınız.

Narlıdere Hurda Fiyatları

İzmir içerisinde hurda alan dükkanlar içinde hizmet veriyoruz. Her çeşit hurdanızın tutarını hemen peşin parayla ödemesini yaparak ekiplerimizi yollayarak teslim alıyoruz. Sektördeki lider konumda hurdacılar olan firmamızla hizmete devam ediyoruz. İzmir bölgesinin her bölgesinden ve özellikle Narlıdere bölgesinden hurdanızı almaya geliyoruz. En çok hurda alüminyum çeşitleri alsak da geridönüşümde kullanılabilir demir hurda, kağıt hurdası, alüminyum hurdası, kablo hurdası, TTR Kırma, bakır, ekstra demir hurdası, nikel hurdası, hurda dkp, kırk ambar, zamak, tufal hurda, bronz, çinko hurdası, tek damar kablo, hurda demir talaşı, hurda bakırlı petek, inşaat demiri, alüminyum petek, hurda antikron, jelatin hurdası, hurda soyma bakır, plastik, kızıl talaş hurdası, hurda gazete, A4 fotokopi kağıdı, fare yemez, hurda sarı pirinç, bakır lama hurdası, levha hurdası, polistren hurdası, hurda tabela, hurda musluk, hurda polipropilen, sulu akü hurdası benzeri her türlü hurda eşya alımı yaparız. İzmir hurdacı firmamızı şu anda arayın.

Narlıdere Hurdacılık Hizmetleri

İzmir Narlıdere hurdacı firması olarak her nevi işlerinizde yanınızdayız. Hurda alım satımı hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi öğrenmek amacıyla ekibimize kolaylıkla telefonla ulaşabilirsiniz. Bilgi sahibi olmak istediğiniz sorunuzu aktarınız. Narlıdere hurda fiyat listesi listesini talep etmek amacıyla hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Kazançlı hurda satışı amacıyla hemen şimdi firmamızı arayın. Değerli müşterilerimize hizmet etmek yegane vazifemizdir. Whatsapp destek hatlarımızın öteki ucunda iletişim kurmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Narlıdere Hurdacı Telefonu

İzmir Narlıdere hurdacısı işletmesi olarak her çeşit işinizde yanınızdayız. Hurda malzeme alımı hizmetlerimiz amacıyla firmamıza kolaylıkla erişebilirsiniz. Aklınıza takılan konuyu sorunuz. İzmir Narlıdere hurda fiyatları hakkında bigi sahibi olmak için işletmemize erişebilirsiniz. Hurdalarınızı satmak amacıyla şimdi telefonlarımızı aramanız menfaatinizedir. Değerli müşterilerimize hizmet etmek tek vazifemizdir. Telefonun öteki tarafında aramanızı beklemekteyiz.


İlk yorumu sen yap!

Telefon Et! Whatsapp