Skip to main content

Ulus Hurdacı

Ulus hurdacı telefonu arayanlar doğrudan size mi ulaşıyor? Ulus’ta hurda alım satım işleri mi yapıyorsunuz? Ankara Ulus’un en iyi hurdacısı sizmisiniz? Size bir teklifimiz var. Ulusta hurda alanlar ve Ulusda hurda alan yerler sizlere özel bu teklifi kaçırmayın.

Ulus hurda fiyatları

Ulus hurda fiyatları ile yeterlince kazanç elde edemediğinizin farkındayız. Bu sebeple diğer ankara hurdacılar ile yaptığımız anlaşmayı sizlere de sunuyoruz. Ankara Ulus hurdacısı olarak topladığınmız tüm değerli hurdalarınızı almaya hazırız. Üstelik değerini anında nakit ödeyerek. İstanbul’un en iyi hurdacı firmasıyla karşı karşıya olduğunuzu hatırlatırız. Sizlere yüksek fiyat garantisi veriyoruz.

Ulus ikinci el otel malzemeleri

Ulus’taki oteller, pansiyon ve konaklama yerleri için her çeşit ikinci el otel malzemesi elimizde mevcut. Ayrıca ulus masaj salonları tarafından değerlendirilebilecek 2. el masaj koltuğu, sehpası ve masaj yatağı ile karşılama bankosu gibi bir çok ürün depomuzda beklemektedir. Daha ucuz maliyetlerle daha kaliteli görünümlü bir iş yeri açmak veya mevcut işinizi büyütmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

İstanbul’da kapanan işletmelere ait bol miktarda ikinci el ürün elimizde mevcuttur. Şarküteri dolapları, soğutucular, klimalar iklimlendirme cihazları aklınıza gelebilecek her türlü eşyanın ikinci el fiyatını öğrenmek için bizi aramanız yeterlidir.


İlk yorumu sen yap!

Tıkla Hemen Ara Whatsapp ile Yazın