Skip to main content

Kars Selim Hurdacı

Selim hurdacı olan firmamız ile sizlere dürüst hizmet vermeyi amaçlayan işletmemiz sürekli müşterisine kazandırma hedeflerle hizmet vermeye başladı. Kars Selim hurdacısı olarak hizmet veren şirketimiz vasıtasıyla siz de hurda alım satımında zarar etmeye son vereceksiniz. Selim hurdacı işletmemiz, Kars Selim hurdacı firmaları içerisinde hurda piyasasından yüksek fiyat listesi teklifiyle öncüdür. Kars, Selim şehrinde hurda satacağınız firmalar içerisinde firmamızı seçerek yeteri miktarda kâr elde edeceksiniz.

Kars, Selim hurdacıları arasında hizmetini sürdüren alanında uzman ekibimiz ile her yerden hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Selim adresten hurda alımı hizmeti sunduğumuz ilçeler içindedir. Her türlü hurda malzeme fiyatı öğrenmek amacıyla en yakın Selim hurdacı firması ile görüşmek istiyorsanız hemen çağrı merkezimizi aramalısınız.

Selim Hurdacıları

Kars içerisinde hurdacılık yaparak size en yakın olanıyız. Her nevi hurdaya ayrılmış malzemeyi tutarını alır almaz ödeme yaparak yerinden almaktayız. Hurdacılık sektöründe en hızlı hizmet veren hurdacılar olarak telefonun ucundayız. Kars şehrinin tümünden öncelikli olarak Selim bölgesinden hurda alıyoruz. Özellikle alimünyum hurdası benzeri maddeler alsak da atık ekstra demir hurdası, hurda demir, hurda kağıt, kablo, hurda TTR Kırması, hurda dkp, demir talaşı hurdası, bakır, kırk ambar hurda, alüminyum, nikel hurdası, zamak, tufal hurdası, bakırlı petek, tabela, bronz hurdası, hurda çinko, hurda alüminyum levha, tek damar kablo hurdası, polipropilen hurdası, inşaat demiri, alüminyum petek hurdası, hurda soyma bakır, antikron hurdası, jelatin hurdası, hurda plastik masa sandalye, kızıl talaş hurdası, hurda fare yemez, gazete hurdası, hurda fotokopi kağıdı, hurda sarı pirinç, hurda alüminyum lama, hurda polistren, musluk ve su borusu, hurda kuru akü benzeri her türlü hurda malzeme alımını yapıyoruz. Kars hurdacı firmaları bulmak için iş yerimizi şuan arayıp fiyat sorabilirsiniz.

Selim Hurdacılık Hizmetleri

Kars Selim hurdacı deposu olarak her çeşit işinizde emrinizdeyiz. Hurda alımı işiniz hakkında bilgi almak için işletmemize basitce telefon aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Merak ettiğiniz konuyu sorunuz. Kars Selim hurda fiyatları hakkında bigi sahibi olmak için firmamıza erişebilirsiniz. Hurdanızın değeri hakkında bilgi almak amacıyla hemen şimdi işletmemizi arayabilirsiniz. Size hizmetlerimizi sunmak görevimizdir. Hattın öteki ucunda telefon etmenizi beklemekteyiz.

Selim Hurdacı Firma Telefonu

Kars Selim hurdacı işletmesi olarak her türlü işinizde yanınızdayız. Hurda alım satımı hizmetlerimiz amacıyla personelimize basitce erişebilirsiniz. Aklınıza takılan sorunuzu aktarınız. Selim ile Kars hurda fiyat listesi listesini talep etmek için personelimize erişebilirsiniz. Hurdanızın piyasa değerini öğrenmek için şu anda telefon numaramızı aramanız menfaatinizedir. Müşterilerimize hizmette bulunmak görevimizdir. Hattın öteki tarafında iletişim kurmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz.


İlk yorumu sen yap!

Telefon Et! Whatsapp