Skip to main content

Sefaköy Hurdacı

Sefaköy hurdacı olarak buradayız. Her çeşit hurda malzeme alıyoruz. Gülük hurda fiyatlarıyla hurda alımı yapmaya devam ediyoruz. Kral Metal ismiyle hizmet veriyoruz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Sefaköy geri dönüşüm şirketleri arasındayız.

Sefaköy Hurdacısı Firmalar

Başakşehir, Sefaköy genelinde hizmet yürütüyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her türlü hurda karton satışı yapmak nedeniyle şirketimizi tuşlayabilirsiniz. İstanbul hurdacı firması olarak İstanbul bölgesinde hurda atık alımı yapmaktayız. Hurdacı firma mı arıyordunuz? İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir.

İstanbul Başakşehir hurda alımı hurda alımı faaliyetleri yürüttüğümüz bölgeler arasında yer almaktadır. Sefaköy hurdacı telefonu iletişim sayfasının içeriğinde kolayca arayabileceğiniz konumda yer alıyor. Fazla zaman kaybetmeden arayarak en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Bu sebeple hurda satışı yapmak nedeni ile telefon numaramızı aramanız yeterlidir.

Sac Hurdası Alımı

Sac hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Firmamızda yeni gibi 2.el trapez sac mevcuttur. İstanbul çevresinde sac hurda levha, sac varil, hurda galvanizli sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, satışı sebebiyle arayın. Depo çatısı kaplamak isteyenler için uygun olacaktır.

Sefaköy’de Hurda Kablo Alım Satımı

Genelde hava kabloları, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yeraltı kabloları çeşitleri bulunur. Bunlarla birlikte enya kablo hurdası, tek damar kablo, çok damarlı kablolar alım satımı sırasında piyasanın üstünde fiyatları vermekteyiz. Çünkü Kral Metal ismiyle sadece hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo hurdası alan hurdacı firma arayanlara güven dolu hizmet veriyoruz. .

Müşterilerde kolayca ele geçen 50% bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablo alırken anında peşin para ödeme yapıyoruz. İstanbul Sefaköy hurdacı firma olarak genellikle antigron hurda kablolar, hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Konumdan hurda antigron kablolar, tek damar kablo hurdaları almaktayız. İçindeki iletkenin türüne bağlı olarak ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Bir de hurda fare yemez kablolar, alüminyum hurda kablo için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar elektrik iletiminde sıkça kullanılmaya devam ediyor.

Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde değerinden daha yüksek fiyat veriyoruz. İstanbul ilçelerinin tamamında kablo hurdası alan firmayız.

Hurda kablolar telindeki bakır madeni nedeniyle hurda kablo alım satımı yapanlar için çok önemlidir. Sefaköy’de %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz. Karışık hurda kablolar, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdası elinde olanlar hemen arayın. Kablo alan hurdacılar hakkındaki yazıyı ziyaret edin.

Kurşun Hurdası Alımı

Minare kurşun hurdası, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk, Çatı söküm kurşunu satışı nedeni ile hurdacı firmamızı arayarak iletişim kurabilirsiniz. Metal kurşun hala kullanılan madenlerden biridir. Kurşun hurda alan yerler sayfamızı incelemek iyi gelecektir. Sefaköy hurda kurşun alımıyla uğraştığımız bölgelerden biridir. Yeryüzünde cevher şeklinde elde edilen kurşun metali mavi-gümüş renktedir. Kurşun hurda fiyatları konusunda bir şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayınız.

Sefaköy’de Hurda Alan Yerler

Sefaköy yerinden hurda alımı yaptığımız yerler içerisindedir. Hurda kablo almak için adresinize kadar geliyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. Hurda zamak, hurda kalay, çelik hurdası alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

Sefaköy ilçesinde geri dönüşümle uğraşan Kral Metal her türlü hurda malzeme alım satımı yapıyor. Teksitl kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Sefaköy hurdacı firmalar içinde profesyonel hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla öncü konuma çıkıyoruz.

Çinko Hurdası Alım Satımı

Hurda çinko alan yerler çinko hurda hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek için linkine tıklamalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alıyoruz. Hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Hurda Bakır Alan Firmalar

Antikron kırma granür bakır hurda, Bakır talaş hurda, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel alınır. Hurda bakır kırkambar,hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda alım satımı yapıyoruz. Sefaköy bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. İstanbul bakır hurda alan yerler içindeyiz. Sefaköy’de hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Bakır hurdası alanlar yazımızda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bakır hurdası alan şirketimizi hızlıca arayın keyifli hizmetin keyfini sürün.

Alüminyum Hurda Alım Satımı

Bize hurda satanların destekleriyle her geçen gün yenilikler üretiyoruz. Her çeşit hurda alüminyum alımı yapılır. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası alan firmayız. İstanbul Sefaköy alüminyum hurda alan hurdacılar içinde öncüyüz. Ek olarak hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör gerçekleştiriyoruz.

Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alabilmek için iletişim kurmanızı bekliyoruz. . Sefaköy hurdacı firması olarak alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımında tartımları güvenle yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası alan geri dönüşüm firmaları içindeyiz. Bizlere güvendiğiniz için şükranlarımızı sunarız.

Hurda Demir Alım Satımı

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alımı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler bölümümüzü dolaşmak iyi gelecektir. Demir, yer kabuğunda en çok satılan metaller arasındadır. Sefaköy ilçesinin tüm mahallerinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz.

Güncel anlık demir hurdası fiyatı için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alımı konusunda bilgi edinmek için bölümünün olduğu bağlantıya tıklayınız. Firmamız ilçe genelinde hurda demir alım satımı yapıyor. Sizinde bildiği gibi her tür demir kapı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alım satımı yapılır.

Aslını demek gerekir ise sarı hurda isminde hurda türü yoktur. Hurda sarı alanlar konulu metini okuyun.

Kral Metal bu çeşitlerin yanında hurda sarı pirinç hurda bronz araiş alım satımıyla iştigal ediyor. Sefaköy genelinde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. Benzer şekilde sarı hurda kırkambar, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati türleri olduğu biliniyor.

Bu sebeple Sefaköy hurdacı olarak sarı hurdası alım satımı yapmaktayız. İşletmemiz her nevi hurda alım satımı yapıyor. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı hurda parça isimlerinde sarı hurda çeşitleri vardır. Pirinç metaline yöresel olarak sarı renkli olduğu için sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir.

Hurda Krom Alanlar

Krom paslanmaz hurda alımı yapıyoruz. Krom hurdası alımı gönderisini ziyaret etmek öğrenmenizi sağlar. Gayet sert olduğundan zırhlı araba dahil bir çok yerde hurda krom kullanılmaktadır. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımı yapıyoruz. Hurda nikelle karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir.

Akü Hurda Alımı

Zamanla şarj tutmaz bataryaya hurda akü diyoruz. Otomobillerde elektrik enerjisi deposu kullanılır. Akü hurda alanlar paylaşımını incelemek iyi gelecektir. Bu nedenle bizim benzeri firma içinde geri dönüşüm ve eritme kazanları olanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapan firmalar içerisindedir. Aküler diğer adıyla batarya bir nevi enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi deposudur. Hurda aküler barındırdığı kurşun bulunduran sıvı nedeniyle hurdacı firmalar için kıymetlidir.

Sefaköy’de Bina Yıkımı

Yıkımlarda istenen iş güvenliği önlemleri Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yenilenmesi gereken dairelerin gerektiği biçimde inşaatının yapılması sebebiyle yıkım işlerini yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Bina yıkımı bittiğinde yer döşemeleri, hurda kapı pencere, pimapen hurdaları vb. her cinsten hurdaları değerinde satın alıyoruz. Üst taraftaki makalede bahsettiğimiz fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

Jeneratör Hurdası Alım Satımı

2.el jeneratör satan yerler arasında en yakın firmayız. Jeneratör hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör alımı gerçekleştiriyoruz.

İkinci El Hurda Raf

Hurda depolama rafları alıyoruz. Genellikle iflas eden şarküteriler tarafından hurdaya ayrılan çelik raflar, market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, hurda demir raflar, hurda mağaza rafları içlerinden tarafımızdan seçilen sıfır gibi ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz. Raf hurda alanlar bölümümüzü gezmek konusunda bilgiye erişmenizi sağlayabilmektedir. Sefaköy 2.el raf hurdası satın almak amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz.

Güncel Sefaköy Hurda Fiyatları

Hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listeleri hergün değişkenlik göstermektedir. Anlık hurda krom fiyatları içerikli metne bir göz atabilirsiniz Anlık hurda fiyatlarına erişmek nedeniyle bizimle iletişim kurmanız zorunludur. Unutmayın ki tonajlı hurdalar alırken daha fazla teklifler veriyoruz.

Karton Hurda Alan En Yakın Firmalar

Sefaköy kağıt hurda ticareti yaptığımız alanlar içindedir. İlçede kitap, defter, renkli kağıt hurdası, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası tartımı yaparken uyguladığımız fazladan özenle hurda satmak isteyenlere normalden yüksek kazanma avantajı yöneltiyoruz. Avantajlı fiyata bristol hurda, kağıt bardak, kağıt peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurda alıyoruz. İstanbul Sefaköy hurda kağıt alıp satanlar arasındaki işletmemiz hizmetleriyle hurda koli, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, hurda kağıt kırpıntı fiyatı talep edebilirsiniz.

Hurda Otomobil Alan Yerler

Tabiki de sizlere araç hurdası alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Hurdacılık sektöründe hizmetimizi sürdürüyoruz. İşten fırsat buldukça Sefaköy çevresinde araba hurdası alım satımı yapıyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak kazalı araba hurdası, hurda çeki demiri patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, yük vagonu, motor hurdası ve benzeri hurdanıza fiyat almak için dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Ancak otomobil hurdası evrak hazırlama işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz.

7/24 Hizmet Veren Hurdacı

7/24 hurda alan sefaköy hurdacı olarak cumartesi-pazar dahil hurda eşya alıyoruz. Yaklaşık bin dokuz yüz doksan yedi senesinden bugüne hurdacılık faaliyetlerinde size hizmete devam ediyoruz. Sektörde uzun süre geçirmenin kazandırdığı tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan ardiye binalarından alınan kullanılabilir durumda 2. el kapı, pimapenler, mutfak dolapları alıyoruz. İnşaat alanlarında alçı sıva makinesi, inşaat vinci, harç makinesi, boya makinesi ikinci el portatif, hurda 2.el plywood alıyoruz. Birde ne yazık ki iflas eden fabrikalardan edindiğimiz

Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Sefaköy hurdacı olarak fabrika söküm işleri tecrübeye sahibiz. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Fabrika sökümünde öncelikle yıkıma hazırlanan fabrikanın detaylı bir biçimde gezilerek ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerin hazırlanması uygun olacaktır. Etrafta bahsedildiği gibi kolay değildir. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında başarılı bir yerdeyiz. Yıllardır binlerce fabrika bozum ihalelerini güvenle yerine getirdik.

2.El Eşya Alımı

Yeni gibi 2. el derin dondurucu, bozdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektronik eşyalar, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek maksadı ile firmamızla etkileşime geçebilirsiniz. İstanbul Sefaköy bölgesinin her yerinden yeni, 2.el ev eşyaları satın alabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanıldığı anlaşılan 2el olarak satılabilecek temizlikteki oturma gruplarınızı adresten almaktayız. Az kullanılmış patron koltuğu, sekreter masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler bulunmaktadır.

Plastik Hurda Alan Firma

Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelerin ismidir.

İstanbul il Sefaköy bölgesinin tamamından abs plastik, polipropilen moblen, jelatin hurda, hurda polistren kristal alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Plastik hurdası alan firmalar içerisinde lider konumda olan firmayız. En idel fiyatla kırmızı, mavi kapak, pimapen hurdası, şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası almaktayız.

Hurda Nikel Alımı

İstanbul Sefaköy bölgesinde %95 – %99 şablon nikel hurdası, nikel turbo, anot nikel alıyoruz. Nikel hurdası içeriğinde kükürt ile arsenik bulunduğundan zehirleyebilmektedir. İstanbul Sefaköy nikel hurda alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası alınıp satıldığında elimizden geldiğince dikkat ile davranılmalıdır.

Klima Hurda Alımı

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Sefaköy etrafında klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka görüşmelidir. 2.el Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız. İkinci el klima Sefaköy bölgesinde oldukça fazla alımı yapılan hurda malzemeler içindedir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz.

Hurda ve Moloz Nakliyesi

Kral Metal firmamız tarafından alınan her çeşit hurda eşyanın depomuza yükleme ve taşınması bedelsiz yapılıyor. Molozlar Sefaköy Belediyesi tarafından önceden planlanan yerlere nakliyesi yapılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmeye göre molozların taşıma işi güvenle yapılmaktadır.

En Yakın Hurdacı Sefaköy

Sefaköy en yakın hurdacı firma servisi ile hurda malzeme alıp satarken ayağınıza geliyoruz. Kral Metal firması içinde çalışan personelimizle kapıdan hurda alım satımı yapıyoruz. Bu yöntemle sizlere en yakın hurda alanlar gibi servisler veriyoruz. Kral Metal şirketimizle bölgenin tamamında her tür hurda alıyoruz.

Sefaköy Hurdacılar Sitesi

Hurda metal alırken ayrım yapmadan her miktarda metalleri alıyoruz. Her hali ile güzel bir şehir için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Sadece bu türlü hurdaların geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Sefaköy sanayi sitesi içindeki tesisimizle hurdacılık hizmeti ediyoruz.

Yapı ve İnşaat Hurdaları: Hurda çelik konstrüksiyon, paslanmaz çelik, paslanmaz sac, çelik halat, çelik boru, defolu çatı sacı, çelik çatı, ikinci el çatı sacı, köşebent, cephe paneli, inşaat demiri, inşaat iskelesi, pik talaşı, Dkp, demir boru, demir talaşı, çıkma çatı paneli, çatı sacı, trapez sac alımı yapıyoruz. Ayrıca çelik kablo, çelik halat, çatı makası, oluklu sac, çatı malzemeleri, sandviç panel, konteyner, beton kalıbı, asma tavan, demir kapı balkon pencere korkuluğu, yangın merdiveni, çivi, civata, zincir, bekçi kulübesi, teleskobik direk, işçi kabini, personel kabini, prefabrik kabinler, depo ve antrepo malzemeleri, inşaat şantiye konteynerı, demir çit, demir parmaklık, demir merdiven, sarı musluk, pirinç vana alıyoruz.

Elektronik Hurdalar: Bilgisayar hurdaları, anakart, işlemci, elektrik motoru, redüktör, pano ve trafo hurdaları, asansör hurdası, asansör kabini, kompresör, matkap, jeneratör, sanayi makinaları, tekstil makinaları, pvc işleme makinesi, hidrolik piston, hidro motor alıp satıyoruz.

Beyaz Eşya Hurdası: Çamaşır makinası, bulaşık makinası, buzdolabı motoru, endüstriyel mutfak malzemeleri, paslanmaz lokanta malzemeleri temin ediyoruz.

Sefaköy Hurdacılar Sitesi

Isıtma ve Soğutma Sistemleri: Chiller grubu, klima hurdası, klima santralleri, çiller hurdası, hurda kalorifer kazanı, soba, kalorifer borusu, alüminyum havalandırma kanalları, petek, radyatör alımlarında yüksek fiyat sunuyoruz.

Plastik Hurda: Pimaş boru, plastik granül, plastik boru, pvc, pimapen, çıkma pimapen pencere kapı, döküm – pik veya demir kanalizasyon boruları, pimapen pvc parçaları alımında ücretsiz keşif ekibi yolluyoruz.

Sanayi Hurdaları: Alüminyum ofset matbaa kalıpları, şanzıman, araba parçaları, jant, vinç parçaları, imalat artığı hurdalar için konumunuza geliyoruz.

Değersiz atık yoktur. Sadece doğru alıcıyı bulamamış satıcı vardır. Elinizdeki tüm hurdalara nakit ödemelerle talip oluyoruz. Satın aldığımız tüm malzemelerin piyasa değerlerini öğrenmek için yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz. Herhangi bir iletişim kanalıyla başvurunuzu yapmanız yeterlidir. Eksperlerimiz sizlere en doğru fiyat teklifini en kısa sürede yönlendirmektedir.


İlk yorumu sen yap!

Telefon Et! Whatsapp