Skip to main content

Kızılay Hurdacı

Kızılay hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Kızılayda hurda alım satımı yapan tüm firmalar için güzel bir teklif sunuyoruz. Ankara kızılayda hurda alanlar ve kızılayda hurda alan yerler içerisindeyseniz bizi arayarak yüksek kârlar elde edebilirsiniz.

Kızılay hurdacısı olarak çalışan bir çok meslektaşımızla yaptığımız anlaşmayı sizlerin huzuruna seriyoruz. Kızılay hurda fiyatları ile yetinmenize gerek yok. İstanbul’un en büyük hurdacısı ayağınıza geldi. Kızılayda hurda satışı yapmak isteyenler topladığınız tüm malzemeye talip oluyoruz. Hepsini İstanbul’da ki depomuza aktarıyoruz. Üstelik değerini anında nakit ödüyoruz.

Ayrıca Kızılaydaki oteller, pansiyon, apartlar gibi konaklama alanlarında kullanılabilecek durumda olan ikinci el ürünlerimiz mevcuttur. İkinci el otel malzemesi temin edilir. Kızılay masaj salonları için ikinci el masaj koltukları, yatağı, sehpası, sedyesi elimizde bolca mevcuttur. İstanbul’da kapanan masaj salonlarına ait olan sıfır ayarında malzemeler için bizi arayabilirsiniz.

Kızılay hurdacı firmaları sizinde yüzünüz gülsün. Mutlu bir son sizinde hakkınız. Ankara hurda fiyatları ile yetinmeyi bırakın. Sizlerde istanbul hurdacı firmamızla ufkunuzu genişletin. En iyi hurdacı ile çalışmayı hak eden bölgemin en iyisi de benim diyen tüm kızılay hurdacılarına kapılamız açık. Elinizdeki tonajlı hurdaları bize satmak için şimdi arayın!


İlk yorumu sen yap!

Telefon Et! Whatsapp