Skip to main content

Eyüp Hurdacı

eyüp hurdacı

Hemen her türlü hurdaların Eyüp hurdacı piyasasında işlem gördüğü en büyük firma şüphesiz Kral Metal olmaktadır. Kuruluşumuzun ilk günlerinden beri hurdacılık ve geri dönüşüm alanlarında etkin bir şekilde yer almaktayız. Azalan doğal kaynakların korunması, artan hammadde ihtiyacının karşılanması, enerji tasarrufunun sağlanması, istihdamın oluşturulmasın, doğanın ve çevrenin korunması gibi birçok kıymetli hususun oluşmasında yapmış olduğumuz hurdacılık faaliyetlerimizin katkısı büyüktür. Yeniden kullanılabilir hale getirilerek piyasalara sürülen tüm hurdalar en yüksek fiyatlarla tarafımızca alınarak sahiplerine ödemesi anında yapılmaktadır.

Yüksek miktarlı hurda alımı Eyüp ilçesinde söz konusu olduğunda akla gelen ilk ve tek firma Kral Metal olmaktadır. Tür ayrımı yapmaksızın yüksek tonlara kadar birçok hurda malzemeyi kısa sürede alarak ilgili süreçleri başlatabilmekteyiz. Özellikle metal hurdaların alımında yüksek miktarlar söz konusu olmaktadır. Bu konuda en çok tercih edilen Eyüp hurdacı olarak gerekli teknik ekip ve araçlarımızla süreci kolay bir şekilde tamamlamaktayız.

Eyüp yüksek fiyatlı hurda alımı yapan hurdacı firmaları hangileri diye aradığınızda karşınıza Kral Metal çıkacaktır. Normalde piyasalarda işlem gören hurda alım fiyatları genel olarak hurdacı borsasından belirlenen ortak fiyatlarda olmaktadır. Bizde ise bu fiyatların çok daha üzerinde hurda kg fiyatları belirlenerek işlem görmektedir. Hatta siz değerli hurda sahiplerinin eline geçecek olan para miktarını artırmak için özel fiyat tarifelerimiz bulunmaktadır. Tonaj miktarı yüksek olan hurdaları Eyüp hurdacı firması olarak daha yüksek fiyatlarla alıp kazancınızı artırmaktayız.

Yerinden hurda alımı Eyüp denildiğinde birçok kimse doğrudan bize ulaşarak hurdalarının alınmasını talep etmektedir. Bilindiği üzere hurdaların muhafazası oldukça meşakkatli bir iştir. Devamında araçlara yüklenmesi ve hurdacı firmasına götürülmesi de aynı şekilde hem zahmetli hem de masraflı bir süreçtir. Firmamız tüm bu süreçleri bizzat kendi kaynakları ile yürütürken sizden herhangi bir yardım veya maddi getiri beklememektedir. Böylece Eyüp hurdacı piyasasında işlem görecek olan tüm hurdalarınızı bizzat kapınızdan alarak hem sizi yormuyoruz hem de nakliye masrafından kurtararak kazancınızın artmasına katkı sağlamış oluyoruz.

Hurdaların geri dönüşüme kazandırılarak yeniden kullanılabilir hale getirilmesinin yanı sıra sahiplerine maddi kazanç sağlaması da son derece önemlidir. Bu konuda firmamız vermiş olduğu hizmetleri ile en çok tercih edilen hurdacı olmaktadır. Söz konusu hurdalar için Eyüp yerinde ödemeyle hurda alımı yapmaktayız. Tüm hurdaların araçlarımıza yüklenmesinin ardından parasını da anında yaparak süreci sonlandırmaktayız. Böylece Eyüp hurdacı camiasında yüksek tonajlı, yüksek fiyatlı, yerinden alma ve yerinde ödeme şeklinde çalışarak tüm süreci ivedilikle tamamlamaktayız.

Eyüp Güncel Hurda Fiyatları İle Alım Yaptığımız Hurdalar

Firmamıza gelen çağrıların ve soruların önemli bir kısmı Eyüp güncel hurda fiyatları ile alım yaptığımız hurdalar ile ilgili olmaktadır. Bu konuya değinmeden evvel niçin hurdacılık yaptığımızı ve bu işe verdiğimiz önemin asıl nedenlerini aktarmaya çalışalım. Tüm bunların ardından vermiş olduğumuz hizmetlerin diğerlerinden neden farklı olduğu çok daha kolay anlaşılabilecektir.

Hurdacılık sektörü oldukça geniş ve bir o kadar da önemli bir sektördür. Yukarıda da bahsedildiği üzere hurda olarak değerlendirilen her bir malzemenin birçok olumlu katkısı bulunmaktadır. Tüm bu katkılar azımsanamayacak kadar önemli ve üzerinde ciddiyetle durulacak kadar da mühimdir. Özellikle son yıllarda ülkemizde ve dünyanın birçok yerinde bu konuda ciddi çalışmalar yürütülmektedir. Gerekli yasal düzenlemeler ve teşvikler ile irili ufaklı birçok hurdacı firması bu alanda hizmet vermeye başlamıştır. Bu firmalardan çok daha önce kurularak hurdacılık alanında hizmet vermeyen Kral Metal, Eyüp hurdacı piyasası olmak üzere birçok yerde aralıksız çalışmaktadır.

Demir, bakır, alüminyum, çinko, nikel, kablo, paslanmaz, sarı, krom, kağıt ve plastik gibi malzemeler kullanım ömürlerini tamamladıktan sonra hurda olarak değerlendirilmektedir. Biz de bu malzemelerin yanı sıra daha pek çok malzemeyi Eyüp güncel hurda fiyatları ile alım yaptığımız hurdalar arasında gösterebiliriz. Bu konuda yoğun olarak yürüttüğümüz faaliyetlerimiz daima sizlerin memnuniyetini artırmak ve ilgili hurdaların da geri dönüşüm süreçlerine kazandırılarak yeniden kullanıma sunulmasına çabalamaktan ibarettir.

Eyüp Adresten Hurda Alımı Süreci Nasıl İşliyor?

Hurdacılık sektöründe farklı bir anlayışla hareket ettiğimiz için Eyüp adresten hurda alımı süreci nasıl işliyor diye birçok kimse tarafından merak edilmektedir. Klasik hurdacılık anlayışında söz konusu hurdalar hurdacı firmasının iş sahasına gelerek alınır ve bir süre sonra da ödemesi yapılarak süreç tamamlanırdı. Kral Metal olarak bu süreci hızlı ve karlı bir şekilde tamamlamanızı sağlamak adına adresten hurda alımı yaparak yürütmekteyiz. Üstelik ödemesini de yerinde yapmaktayız. Şimdi tüm bu süreci adım adım anlatarak izah etmeye çalışalım.

 • Hurda sahipleri bizimle iletişime geçerek hurdalarıyla ilgili görüşme sağlar,
 • Görüşme esnasında vermiş olduğumuz hizmetler ve ilgili hurda kg fiyatları konuşulur,
 • Görüşme sonunda hurdaların bulunduğu adres tarafımıza iletilir,
 • Hurdacı araçlarımız ve teknik ekibimiz söz konusu hurdaların bulunduğu adrese gider,
 • Hurdaların araçlarımıza yüklemesi yapılır,
 • Yüklemenin ardından hassas tartı ile ağırlığı hesaplanır,
 • Ortaya çıkan ağırlığa göre anlaştığımız fiyat üzerinden ücreti hesaplanır,
 • Hesaplanan hurda değeri sahibine ödenir,
 • Araçlarımız merkezimize ulaşmak üzere adresten ayrılır.

Adresten hurda alımı Eyüp ve civarı için firmamız tarafından bu şekilde yürütülerek kısa sürede tamamlanmaktadır. Bu sürecin şüphesiz en güzel yani sizlerin herhangi bir işle uğraşmadan hurdaların alınması ve ödemesinin de hemen yapılmasıdır.

Eyüp En Yakın Hurdacı Olarak Vermiş Olduğumuz Hizmetler Nelerdir?

Gün içerisinde aktif bir şekilde sizlere destek veren çağrı merkezimizi arayarak Eyüp en yakın hurdacı olarak vermiş olduğunuz hizmetler nelerdir diye sorabilirsiniz. Hurdacılık alanında uzman olarak sizlerin sorularını dinleyen personelimiz bu sektörde yürüttüğümüz faaliyetler hakkında sizlere doyurucu bilgiler verecektir. Detaylı bilgi almak için çağrı merkezi bizi aramadan önce Eyüp en yakın hurdacı firması olarak sizlere sunmuş olduğumuz hizmetleri şöyle özetleyebiliriz:

 • Eyüp yüksek fiyatlı hurda alımı,
 • Eyüp yüksek tonajlı hurda alımı,
 • Eyüp adresten hurda alımı,
 • Eyüp yerinde ödeme ile hurda alımı.

Eyüp en yakın hurdacı olarak vermiş olduğunuz hizmetler sayesinde birçok hurda türü geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Hurdacılık denildiğinde ilçemizde akla gelen ilk firma olan Kral Metal, tamamen sizlerin memnuniyetini ön planda tutacak şekilde strateji geliştirmektedir. Bu minvalde ortaya çıkan kaliteli hizmet standartlarımız ve çalışma şekillerimiz ile sizlerin her zaman yüksek miktarlarda kazanç sağlamanıza yardımcı olmaktayız. Eyüp hurdacı alanında vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde her geçen gün çok daha fazla hurdayı geri dönüşüme dahil etmekteyiz.

Eyüp Hurdacı Telefonu Destek Hattı

Hurdacılık sektörüne ve firmamızın hizmetlerine dair aklınıza takılan tüm soruları Eyüp hurdacı telefonu destek hattı vasıtasıyla sorarak bilgilendirici cevaplar alabilirsiniz. Hurdacılık alanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve engin bilgi birikimimizle kafanızdaki tüm soru işaretlerini özenle giderebilmekteyiz. Eyüp hurdacı camiasının mihenk taşı olarak bilinen Kral Metal, bu alanda son derece tecrübeli çalışma arkadaşları ve özel olarak tasarlanmış hurdacı araçları ile kesintisiz hizmet vermektedir.

Hurdacı telefonu destek hattı Eyüp ve civarı için daima açık olup girdiğiniz zaman gün içerisinde ulaşabilirsiniz. Başta hurda alım kg fiyatları ve sunmuş olduğumuz hizmetler olmak üzere hurdacılık sektörüne yönelik bilgileri talep edebilirsiniz. Eyüp hurdacı piyasasında işlem gören hurda türleri için daima en yüksek parayı ödemekteyiz. Eyüp hurda alım fiyatları güncel oranları için bir telefon açmanız yeterli olacaktır. Yine aynı şekilde vermiş olduğunuz hizmetlere dair detaylı bilgi edinebilmek için aramanız yeterli olacaktır.

Eyüp Yüksek Tonlu Hurda Demir Alan Hurdacı Firması

Hurdacılık sektörünün en çok kazandıran firması olan Kral Metal, sizlere Eyüp yüksek tonlu hurda demir alan hurdacı firması olarak kesintisiz hizmet vermektedir. Bilindiği üzere demir inşaat, savunma sanayi, otomotiv, fabrika kurulum, makine imalatı gibi birçok sektörde yoğun olarak kullanılmaktadır. Doğada en çok bulunan madenlerden biri olmasına karşın mevcut kaynakları da hızla tükenmektedir. Bu nedenle demir hurdası diğer hurda türlerinde olduğu gibi oldukça değerlidir. Eyüp hurdacı firması olarak söz konusu demir hurdalar için yüksek tonlu olarak adresten alım yapmaktayız.

DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası, kazan dairesi demir hurdası, yangın merdiveni demir hurdası, fabrika söküm demir hurdası, inşaat yıkım demir hurdası gibi hurda demir çeşitleri en yüksek hurda demir kilo fiyatları ile tarafımızca alınmaktadır. Tüm bu hurdalar geri dönüşüme kazandırılmak üzere ilgili sürece dahil edilirken sizlere de olabildiğince yüksek kazanç getirmektedir.

Eyüp Yerinden Hurda Alüminyum Alımı Yapan Firmalar Hangileri?

Elinde yüksek miktarda alüminyum hurdası bulunan kişiler doğal olarak Eyüp yerinden hurda alüminyum alımı yapan firmalar hangileri diye merak etmektedir. Siz de takdir edersiniz ki yüklü miktardaki hurdaların paraya dönüştürülmesi oldukça meşakkatlidir. Bu konuda Eyüp hurdacı piyasasında aktif olarak yer alan firmamız tüm hurda türlerinde olduğu gibi alüminyum hurda çeşitleri içinde kapıdan alım yapmaktadır. Miktarı yüksek olmak kaydıyla ne kadar olursa olsun fark etmeksizin yerinden hurda alüminyum alımı yapan Eyüp hurdacısı olarak piyasada yer almaktayız.

Radyatör alüminyum, tas tabak alüminyum, petek alüminyum, jant alüminyum, tel alüminyum gibi çeşitli alüminyum hurdası hurdacılık pazarında aktif olarak işlem görmektedir. Kral Metal bu tür alüminyum hurdaları uygulamakta olduğu güncel hurda fiyat listesi üzerinden alarak ödemesini yerinde yapmaktadır. Böylece Eyüp hurdacı piyasasında firmamıza adresten alınması talep edilen tüm alüminyum hurdalar özenle alınarak yüksek fiyatlarla ödemesi yapılmaktadır.

Eyüp Yüksek Fiyatlı Hurda Bakır Alımı

Daima müşterilerine en çok kazanç sağlayan hurdacı olan Kral Metal, Eyüp yüksek fiyatta hurda bakır alımı denildiğinde akla ilk gelen firma olmaktadır. Hurdacı borsası tarafından belirlenen fiyatlara nazaran daha iyi oranlarda alım yapmaktayız. Özellikle tonaj miktarı yüksek olan bakır hurdası için Eyüp hurdacı olarak özel birim fiyat tarifimiz bulunmaktadır. Böylece hurda bakır fiyatları güncel ve yüksek tutularak müşterilerimizin olası mağduriyetlerinin önüne geçilmektedir.

Eyüp Yerinde Ödemeyle Hurda Kablo Alımı Yapan Hurdacılar?

Elinizde bulunan yüksek miktarda kablo hurdası için Eyüp yerinde ödeme ile hurda kablo alımı yapan hurdacılar şeklinde arama yapmanıza gerek kalmaksızın doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız birçok hurda türünde olduğu gibi hurda kablo çeşitleri için de yerinden ödeme ile alım yapmaktadır.

Yerinde ödeme ile hurda kablo alımı yapan Eyüp hurdacı firması olarak telefon kablosu, fare nasıl kablo, karışık kablo, damarlı kablo ve elektrik kablosu gibi tüm hurda kablolar için bir telefon açarak adresten alınmasını ve yerinden ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Eyüp Hurda Plastik Güncel Fiyatları Kaç TL?

Bugünlerde çağrı merkezinizi arayan müşterilerimizin büyük bir kısmı Eyüp hurda plastik güncel fiyatları kaç TL şeklinde sorular yönetmektedir. Diğer hurdalarda olduğu gibi plastik hurdalarda da piyasa değerinin üzerinde fiyatlarla alım yapmaktayız. Hurda plastik fiyatları Eyüp güncel listesi daima en yüksek değerlerde Kral metal tarafından belirlenmektedir.

Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan plastikler işlevselliğini yitirdiğinde geri dönüşüme kazandırılmak niyetiyle firmamızca sıkça alınmaktadır. Hurda plastik alım fiyatları 2022 listelerimize bakmadan kesinlikle karar vermemelisiniz. Tabii ki yüksek kazanç elde etmek istiyorsanız.


İlk yorumu sen yap!