Skip to main content

Esenyurt Hurdacı Telefonu

Esenyurt hurdacı aramalarına son veren Kral Metal Hurda ve Geri Dönüşüm Sanayi olarak yeniliklere doymuyoruz.

Yirmi dört yılı aşkın zamandır İstanbul hurdacılık faaliyetleri yürütüyoruz. Her ay binlerce ton metal ve plastik malzemeyi geri dönüşüme kazandırıyoruz. Öncelikle müşteriye kazandırmayı hedefleyen günlük yüksek fiyatları ile memnuniyetinizi önemsiyoruz.

Esenyurt hurda satışı için her geçen gün önem kazanmaktadır. İstanbul’da geri dönüşüm ve hurdacı hizmetleri yürüten firmamızın önceliği imalathanelerden, atölyelerden ve fabrikalardan hurda alımı gerçekleştirmektir. İstanbul hurdacı firma ihtiyaçlarınızda kesintisiz hizmet veren hurdacı firmamızın sunacağı avantajlardan yararlanma vaktiniz geldi

Esenyurt Hurda Alanlar içerisinde önemli bir yer kazanmıştır. Kral Metal Hurda ve Geri Dönüşüm işletmemizin hurdacı deposu burada bulunmaktadır. Avrupa Yakası’nın hızla gelişen ilçelerinden biridir. İstanbul’un bütün ilçelerinde olduğu gibi İstanbul Esenyurt hurdacı olarak bizleri tercih edenlere, eşsiz hizmetlerle kazandırıyoruz.

Esenyurt’ta Hurda Bakır Alan Yerler

Hurda Bakır Alımı: Esenyurt hurda bakır fiyatları yer alan sayfamızdan, hurda bakır çeşitleri ve hurda bakır fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Elbette güncel hurda bakır fiyatlarını anlık olarak buradan takip edebilirsiniz. Sektörün lideri olan hurdacılar arasındaki Kral Metal Hurda ve Geri Dönüşüm rakiplerinin neredeyse üç katı hurda alım satım işlemi yapmayı başarmıştır. İstanbul’da geri dönüşüm sektöründe rakip tanımıyoruz. Soyulmuş bakır hurdası ve lama bakır alımını sürdürüyoruz. Çatı bakırı, bakır lama ve Sarı pirinç hurdası satmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Krom Alımı : Paslanmaz krom hurdası, krom paslanma 304 – 310 – 316 alımı yapıyoruz. Piyasadan farklı ve tonaja özel fiyatlarla adresinize kadar geliyoruz.

Hurda Kablo AlımıKıraç hurdacı olarak kablolarınıza talip oluyoruz. Kablolar soyma makinesi yardımıyla içindeki bakırın ortaya çıkarılmasından dolayı kıymetli malzemelerdir. Elimdeki hurda kabloları nereye satabilirim? Sorusunu yanıtlıyoruz. En doğru fiyatı en iyi ekiple hazırlıyoruz.

Hurda Alüminyum AlımıYeşilkent hurdacı işyerimizde hurda alüminyum alımını başarıyla gerçekleştiriyoruz. Dolayısıyla hurda alüminyumunuzu satmak amacıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Böylece anlık fiyat teklifi isteyebilir, onaylamanız halinde satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Hurda Demir Alımı: İstanbul’un tamamından hurda demir alımı yapıyoruz. Hangi mahallede olduğunuzla ilgilenmiyoruz. Yalnızca konum göndermenizi istiyoruz. En yakın hurdacı ekibimizi adresinize yönlendiriyoruz.

Hurda Karşılığı Bina Yıkımı: Kentsel dönüşüm kapsamındaki ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Hurda karşılığında bina yıkımı ve hatta prefabrik sökümü gerçekleştiriyoruz. Fatih mahallesi sanayi sitesi içinde bulundurduğumuz araçlarımızı binanızın olduğu konuma yönlendiriyoruz. İş güvenliği sebebiyle gerekli tüm güvenlik önlemlerini bizzat sağlıyoruz. Zorunlu haller dışında fazladan ücret talep etmeden, çıkacak hurda karşılığında bina yıkım işleri yürütüyoruz.

Hurda Karşılığı Fabrika Sökümü: Sektörünü değiştirmek isteyen, iflas etmiş, makine ekipmanını yenilemeye çalışan fabrikaların sökümünü ve gerekliyse yıkımını yapıyoruz. Ekstra yıkım ücreti vermeden çıkacak hurda karşılığında fabrika yıkımı yaptırmayı arzu edenlerin telefonları bekliyoruz.

Soğutucu Chiller Grubu Hurda Alımı

Chiller grubu hurdası olarak da bilinen soğutuculara ait motorlar ve aksesuarların alımını titizlikle yapıyoruz. Her nevi Anakart, işlemci ve bilgisayar hurdası olarak bilinen elektronik hurdaları alımlarında benzersiz teklifler sunuyoruz.

İstanbul Geri Dönüşüm Firması

İstanbul hurdacı telefon numarası mı arıyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz. İstanbul Esenyurt ilçesi hurdacı ihtiyacında olanlara kurumsal hizmet ve profesyonel çözümler üretiyoruz. Hurda alım satımı ikinci el konteyner alım satımı Bina fabrika yıkım söküm işleri gibi hurdaya dair her alanda kalitemizden taviz vermiyoruz. İçeriğimizi beğendiyseniz avcılar hurdacı ve sefaköy hurdacı yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

En Çok Alım Satımını Yaptığımız Malzemeler

Yapı ve İnşaat Hurdaları: Hurda çelik konstrüksiyon, paslanmaz çelik, paslanmaz sac, çelik halat, çelik boru, defolu çatı sacı, çelik çatı, ikinci el çatı sacı, köşebent, cephe paneli, inşaat demiri, inşaat iskelesi, pik talaşı, Dkp, demir boru, demir talaşı, çıkma çatı paneli, çatı sacı, trapez sac, çelik kablo, çelik halat, çatı makası, oluklu sac, çatı malzemeleri, sandviç panel, konteyner, beton kalıbı, asma tavan, demir kapı balkon pencere korkuluğu, yangın merdiveni, çivi, civata, zincir, bekçi kulübesi, teleskobik direk, işçi kabini, personel kabini, prefabrik kabinler, depo ve antrepo malzemeleri, inşaat şantiye konteynerı, demir çit, demir parmaklık, demir merdiven, sarı musluk, pirinç vana alıyoruz.

Elektronik Hurdalar: Bilgisayar hurdaları, anakart, işlemci, elektrik motoru, redüktör, pano ve trafo hurdaları, asansör hurdası, asansör kabini, kompresör, matkap, jeneratör, sanayi makinaları, tekstil makinaları, pvc işleme makinesi, hidrolik piston, hidro motor alıp satıyoruz.

Beyaz Eşya Hurdası: Çamaşır makinası, bulaşık makinası, buzdolabı motoru, endüstriyel mutfak malzemeleri, paslanmaz lokanta malzemeleri temin ediyoruz.

Esenyurt Sanayi Hurdacı

Isıtma ve Soğutma Sistemleri: Chiller grubu, klima hurdası, klima santralleri, çiller hurdası, hurda kalorifer kazanı, soba, kalorifer borusu, alüminyum havalandırma kanalları, petek, radyatör alımlarında yüksek fiyat sunuyoruz.

Plastik Hurda: Pimaş boru, plastik granül, plastik boru, pvc, pimapen, çıkma pimapen pencere kapı, döküm – pik veya demir kanalizasyon boruları, pimapen pvc parçaları alımında ücretsiz keşif ekibi yolluyoruz.

Sanayi Hurdaları: Alüminyum ofset matbaa kalıpları, şanzıman, araba parçaları, jant, vinç parçaları, imalat artığı hurdalar için konumunuza geliyoruz.

Ayrıca; Ayakkabı kalıbı, kalay hurdası, levha kurşun, kalay hurdası, lehim hurdası gibi tüm değerli malzemelerinize talip oluyoruz.

Değersiz atık yoktur. Sadece doğru alıcıyı bulamamış satıcı vardır. Elinizdeki tüm hurdalara nakit ödemelerle talip oluyoruz. Satın aldığımız tüm malzemelerin piyasa değerlerini öğrenmek için yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz. Herhangi bir iletişim kanalıyla başvurunuzu yapmanız yeterlidir. Eksperlerimiz sizlere en doğru fiyat teklifini en kısa sürede yönlendirmektedir.


İlk yorumu sen yap!