Skip to main content

Büyükçekmece Hurdacı

büyükçekmece hurdacı

Eskimiş, kendisinden herhangi bir yarar sağlamayan ve geri dönüşüme kazandırılarak yeniden kullanılabilir hale getirilebilen tüm malzemeler Büyükçekmece hurdacı firması olan Kral Metal tarafından alınmaktadır. Firmamız, ilçemizin her yerinden ve yakın çevresinden yüksek fiyatlı, yüksek tonajlı, adresten alım ve yerinde ödeme yaparak tüm hurdaları kısa sürede almaktadır.

Firmamız Büyükçekmece hurdacı piyasasında en yüksek fiyatlarla alım yapan yegane firma olmaktadır. Genel olarak Büyükçekmece hurda fiyatları ortak hurdacı borsası tarafından belirlenir ve birçok firma buna göre alım yapar. Fakat firmamız müşteri memnuniyetini artırmak ve siz değerli müşterilerimize daha fazla kazanç getirecek zemin oluşturmak için piyasadan daha yüksek fiyatlarla alım yapmaktadır. Ayrıca tonaj miktarı artan hurdalar için özel birim fiyatla alım yaparak kazancın daha fazla olmasına olanak tanımaktadır.

Yüksek tonlu hurda alımı yapan Kral Metal, Büyükçekmece hurdacı firmaları arasında en çok tercih edilen hurdacı firması olmaktadır. Kendi araçlarımız ile kısa sürede tüm yüksek tonlu hurdaları yerinden almaktayız. Hurdacılık alanında uzman çalışma arkadaşlarımız bu konuda son derece başarılı olup profesyonel olarak hurdacılık yapmaktadır.

Kral Metal ismiyle hizmet verdiğimiz Büyükçekmece hurdacı piyasasında tonaj miktarı ne kadar fazla olursa olsun ayırt etmeksizin tamamını adresten alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız. Firmamızın en çok sevilen hizmetlerinden birisi olan yerinden hurda alımı sayesinde sizlerin herhangi bir iş yapmanıza ve masraf etmenize gerek kalmamaktadır. Böylece yorulmadan daha fazla kazanç elde ederek tüm hurdalarınızın adresinizden alınmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey firmamızı arayarak adresinizi tarafımıza bildirmenizdir.

Müşteri memnuniyeti kapsamında vermiş olduğumuz hizmetlerden birisi de yerinde ödeme yapmamızdır. Büyükçekmece hurdacı firması olarak yerinden aldığımız tüm yüksek tonajlı hurdalar için ödemesini de anında yapmaktayız. Tüm hurdalar öncelikle profesyonel hurdacı çalışanlarımız tarafından hurdacı araçlarımıza yüklenmektedir. Yükleme işlemlerinin ardından sizin nezaretinizde hassas kantarlar vasıtasıyla tartılmaktadır. Son olarak anlaştığımız hurda kg fiyatı üzerinden alacağınız ücret hesaplanarak hemen ödemesi yapılmaktadır.

Büyükçekmece Hurda Fiyatları 2022 Güncel

Kral Metal Büyükçekmece hurda fiyatları 2022 güncel listesine baktığınız zaman piyasadaki en yüksek hurda alım fiyatları olduğunu kolaylıkla görebilirsiniz. Artık kullanımı pek mümkün olmayan ve ekonomik anlamda ömrünü tamamlamış tüm malzemeler firmamız tarafından itinayla alınmaktadır. Tüm bu malzemeler artık hurda olarak görülerek geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Böylece başta ülke ekonomisi olmak üzere, doğal kaynakların daha az tüketilmesine, doğanın ve çevrenin temiz tutularak korunmasına, enerji tasarrufu sağlanmasına, istihdam alanının oluşmasına ve daha pek çok alana büyük katkılar sağlanmaktadır.

2022 güncel hurda fiyatları Büyükçekmece ilçesi için en iyi oranlarda Kral Metal hurda alım listelerinde yer almaktadır. Firmamız ilçemizdeki tüm hurdaları en iyi fiyatlarla alarak yeniden kullanılabilir hale getirilmesi amacıyla geri dönüşüme kazandırmaktadır. Siz değerli hurda sahiplerine de yüksek fiyatlarla hesaplanan ücretini hemen ödeyerek kazancınızın en üst seviyede olmasına katkı sağlamaktayız.

Büyükçekmece Kapıdan Hurda Alımı Yapan Firmalar

Yüksek tonlu hurdalar söz konusu olduğunda Büyükçekmece kapıdan hurda alımı yapan firmalar hangileri diye arayış içerisinde olmak doğal bir sonuçtur diyebiliriz. Çünkü yüksek miktardaki hurdaların muhafazası kadar araçlara yüklenmesi ve nakledilmesi hem zahmetli hem de masraflı bir süreçtir. Bu konuda Büyükçekmece hurdacı firması olarak hizmet veren Kral Metal ile güvenle çalışabilirsiniz. Firmamız tüm hurda türleri için yüksek miktarlı olmak kaydıyla adresten hurda alımı yapmaktadır.

Yüksek tonlu hurdalar için Büyükçekmece adresten hurda alımı yapan firmalar arasında ön sırada Kral Metal gelmektedir. Firmamız bu konuda alanının en iyisi ve en büyüğü olarak yıllardır faaliyetlerini sürdürmektedir. Yerinden hurda alımı Büyükçekmece ilçesi ve civarı söz konusu olduğunda akla ilk gelen hurdacı, firmamız olmaktadır. Söz konusu hurdaların adresinden alınması için bir telefonla adresinizin bildirilmesi yeterlidir. Akabinde süreci ivedilikle başlatarak kısa sürede tüm hurdaların adresten yüklenmesini tamamlayarak nihayete erdirmekteyiz.

Büyükçekmece En Yakın Hurdacı Firması

Hemen her türlü hurda çeşitleri için Büyükçekmece en yakın hurdacı firması olarak hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana sizlere çok yakın mesafede bulunarak kesintisiz hizmet vermekteyiz. Bu minvalde almış olduğumuz bazı hurda çeşitlerini şöyle sıralayabiliriz.

 • Hurda demir,
 • Hurda bakır,
 • Hurda alüminyum,
 • Hurda çinko,
 • Hurda nikel,
 • Hurda krom,
 • Hurda paslanmaz,
 • Hurda sarı,
 • Hurda plastik,
 • Hurda kağıt,
 • Hurda kablo,
 • Hurda kurşun,
 • Hurda akü…

Yukarıda bahsi geçen hurda türleri ve çok daha fazlası için Büyükçekmece en yakın hurdacı firması aradığınız zaman karşınıza Kral Metal çıkacaktır. Firmamız ilçemizin hemen her noktasına en akın mesafede olacak şekilde konumlanarak hizmet vermektedir. Tamamıyla kendi öz kaynaklarımızla ilgili hurdalarınızı yerinden alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız. Çağrı merkezimizi arayarak süreci hemen başlatıp kısa sürede sonlanarak kazancınızı almanızı sağlayabilirsiniz.

Büyükçekmece Hurdacı Telefonu Numarası

Yüksek tonlardaki hurdalarınızdan elde edebilecek en büyük kazançlar için Büyükçekmece hurdacı telefonu numarası üzerinden firmamızı arayabilirsiniz. Daha önce bu konuda bizimle çalışmış veya hizmetlerimizden haberdar olan kişilerden ya da internetten arama yaparak öğrenebileceğiniz telefonumuzu arayarak hurdalarınızın alınması için talep oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezimizi aradığınızda adresinizi ileterek müsait olduğunuz ve bizim de uygun olduğumuz bir vakitte tüm hurdalarınızın alınması için anlaşabiliriz.

Çağrı merkezi olarak hizmet verdiğimiz Büyükçekmece hurdacı telefonu numarası ile tarafımıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Hurdacılık faaliyetlerimiz, güncel hurda alım fiyatları ve bu alanda vermiş olduğumuz hizmetlerimizle ilgili tüm merak edilenleri telefonla bize sorabilirsiniz. Hurdacılık sektöründe uzun zamandır yer alan uzman personellerimiz tüm sorularınızı özenle cevaplayarak tarafınıza gayet tatmin edici bilgiler verecektir. Sonuç itibariyle Büyükçekmece hurdacı sektöründe kaliteli, güvenli ve bol kazançlı hurda alım satımı için gönül rahatlığıyla bizimle çalışabilirsiniz.

Büyükçekmece Yüksek Tonlu Hurda Demir Alımı

Kral Metal olarak Büyükçekmece yüksek tonlu hurda demir alımı yapan öncü firma konumundayız. Firmamız yıllardır yer aldığı hurdacılık sektöründe başta demir hurdası olmak üzere tüm hurdaları yüksek tonlarda alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır. Yüklü miktarda alımını yaptığımız demir hurdası çeşitleri için şöyle örnek verebiliriz: Tufal hurda demir, DKP hurda demir, inşaat yıkım hurda demir, fabrika söküm hurda demir, Teneke hurda demir, kazan dairesi hurda demir, toplama hurda demir, talaş hurda demir, yangın merdiveni hurda demir, ekstra hurda demir ve bonus hurda demir.

Sizler de takdir edersiniz ki demir, hammadde olarak inşaat, gemicilik, havacılık, savunma sanayi, ulaşım gibi birçok alanda ve ağır sanayi kollarında en çok ihtiyaç duyulan malzemelerin başında gelmektedir. Hızla tükenen doğal kaynakları ve sürekli artan hammadde ihtiyacını göz önünde bulundurduğumuzda yapmış olduğumuz Büyükçekmece yüksek tonlu hurda demir alımı işinin kıymeti gözler önüne serilmektedir. Bu anlamda hepimizin üzerine vazife olan demir atıklarının geri dönüşüme kazandırılması noktasında Büyükçekmece hurdacı firması olarak bizimle çalışabilirsiniz. Böylece bir yandan tüm hurda demirler geri dönüşüme kazandırılırken bir yandan da yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

Büyükçekmece Adresten Hurda Bakır Alımı Yapan Yerler

İlçemizin genelinde yürüttüğümüz faaliyetlerimiz neticesinde Büyükçekmece adresten hurda bakır alımı yapan yerler arasında ilk sırada gelmekteyiz. Alanının öncüsü olan firmamız, Kral Metal adıyla hurdacılık sektöründe en çok tercih edilen firmalardan olmaktadır. Yüksek fiyatla ve adresten alım şeklinde çalışmamız neticesinde yüksek tonlu bakır alımı söz konusu olduğunda en çok tercih edilen firma olmaktayız. Son derece kullanışlı bir element olan bakır, aynı zamanda en değerli hurda türlerinden birisi olarak da bilinmektedir.

Bakır, ısı ve enerji iletiminin yanı sıra süs eşyası yapımında da sıkça kullanılmaktadır. İşlenmesi oldukça kolay ve yumuşak olduğu için rahatlıkla kullanılabilmektedir. Paslanmadığı için de sıkça tercihi söz konusudur. Büyükçekmece hurdacı firması olarak talaş hurda bakır, antigron hurda bakır, yanık hurda bakır, soyma hurda bakır, TTR kırma hurda bakır, lama hurda bakır ve kırkambar hurda bakır gibi her türlü hurda bakır çeşitleri için adresten alım yapmaktayız.

Büyükçekmece Hurda Plastik Fiyatları Kaç TL?

Son günlerde firmamızı arayarak Büyükçekmece hurda plastik fiyatları kaç TL şeklinde çokça çağrı gelmektedir. Bilindiği üzere doğaya atılmayarak geri dönüşüme kazandırılan plastikler, oldukça yüksek oranda çevre tahribatını önlemiş olmaktadır. Aynı zamanda yeniden kullanıma sunulması birçok alanda geniş çaplı bir tasarruf ve talebin karşılanması işini gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tüm plastiklerin çöpe atılması yerine tarafımıza verilerek değerlendirmeye yönlendirilmesi oldukça karlı bir seçimdir.

Büyükçekmece hurdacı piyasasında etkin bir şekilde yer alan firmamız, tüm plastik hurda çeşitleri için adresten alım yapmaktadır. Almış olduğumuz hurda plastiklere örnek olarak ABS hurda plastik, polipropilen moblen hurda plastik, kristal hurda plastik, jelatin hurda plastik, PVC hurda plastik, mavi kapak hurda plastik, elteks hurda plastik gibi hurda plastikleri verebiliriz.

Büyükçekmece Hurda Çinko Kg Fiyatı

İlçemiz genelinde uygulamakta olduğumuz Büyükçekmece hurda çinko fiyatları ile hurdalarınızın karşılığı olarak maksimum kazanç elde edebileceksiniz. Piyasada bu alanda hizmet veren firmalar çoğunlukla hurda borsası tarafından belirlenen hurda kilo fiyatları listesini baz almaktadır. Firmamız ise bu oranlardan oldukça yukarıda birim fiyatlarla alım yapmaktadır. Genel olarak alaşım şeklinde kullanılır ve oldukça sağlam bir ürün ortaya çıkarılır.

Büyükçekmece Güncel Hurda Kablo Fiyat Listesi

Kral Metal tarafından oluşturularak uygulamaya koyulan Büyükçekmece güncel hurda kablo fiyat listesi diğer hurda alım fiyat listelerine nazaran çok daha yüksek oranlardan oluşmaktadır. Firmamız her türlü hurda kablo alımı için uzman hurdacı personeller ve özel olarak hazırlanmış hurdacı araçları ile çalışmaktadır. İçerisi bakır ve demir gibi metallerden oluşurken dışı da plastik şeklinde hurdada değerlendirilebilmektedir.

Büyükçekmece hurdacı firması olarak almış olduğumuz hurda kablo çeşitleri şöyle sıralanabilir: karışık hurda kablo, fare yemez hurda kablo, yer altı enerji hurda kablo, TTR hurda kablo, çelik zırh hurda kablo… Bu tür hurdalar firmamız tarafından yerinden alınarak geri dönüşüme kazandırılmaktadır.

Büyükçekmece Hurda Alüminyum Alan Yerler

Kral Metal Büyükçekmece hurda alüminyum alan yerler arasında en çok kazandıran firma olarak dikkat çekmektedir. Firmamız tüm alüminyum hurdası için yüksek ödemeyle adresten alım yapmaktadır. Birçok farklı faktöre bağlı olarak değişse de hurda alüminyum alım fiyatları daima en yüksek olarak firmamız tarafından oluşturulmaktadır.

İlçemizin her bir köşesinde Büyükçekmece hurda alüminyum alan yerler arasında bulunarak her türlü hurda alüminyumları özenle adresinden almaktayız. Talaş hurda alüminyum, kutu hurda alüminyum, piston hurda alüminyum, tas tabak hurda alüminyum, jant hurda alüminyum, ofset matbaa hurda alüminyum, levha araiş hurda alüminyum ve profil hurda alüminyum gibi tüm hurda alüminyum çeşitleri firmamız tarafından özenle yerinden alınmaktadır. Büyükçekmece hurdacı firması olarak bulunduğumuz bu sektörde en çok kazandıran firma olmaya devam etmekteyiz.


İlk yorumu sen yap!

Telefon Et! Whatsapp