Skip to main content

İçerenköy Hurdacı

İçerenköy hurdacı telefon numarası arıyorsanız bizi hemen arayın. İçerenköy’de hurda alımı yapan hurdacı firmasıyız. İçerenköy’deki hurdacılar arasında en yüksek hurda fiyatları ile hizmet veriyoruz. İçerenköy’de hurda satışı yapmak isteyenlerin aramasını bekliyoruz. İçerenköy hurda alım satımı yaparken aldığımız tüm malzemenin değerini anında nakit olarak ödüyoruz. Peşin parayla hurda satışı yapmak için bizi arayabilirsiniz. Unutmayın, içerenköyde hurdanızı adresinizden alıyoruz.

İçerenköy Hurda

İçerenköy hurda olarak oldukça zengin bir yapıya sahiptir. İçerenköyde hurda bakır, krom hurdası, bakır kablo hurdası gibi çok değerli maden hurdaları bulunmaktadır. Ayrıca kentsel dönüşüm ile birlikte içerenköyde hurda demir yoğunlukla bulunan hurdalar arasındadır. İçerenköy’de hurda kağıt alanlar da vardır. Ancak elektronik hurdası ve beyaz eşya hurdası çok daha sık rastlanır. İçerenköyde hurda alanlar içinde size en yakın konumda yer alıyoruz.

içerenköy hurda

İçerenköy Mahallesi Hurdacı

İstanbul anadolu yakası Ataşehir’de hurda alanlar arasındaki firmamız sizlere İçerenköy mahallesi hurdacı firma olarak hizmet veriyor. İçerenköy’de yerinden hurda alımı için bize ulaşabilirsiniz.


İlk yorumu sen yap!