Skip to main content

Hurda Uçak

Hurda uçak alanlar içindeyiz. Uçak hurdası alan hurdacı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hurda uçak fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Hurda uçak restoran açmak istiyorsanız elimizde çeşitli boyutlarda hurda uçaklar mevcuttur.

Eski hurda uçak fiyatları öğrenmek için bizimle irtibata geçmeniz yeterli. Hurda savaş uçakları çok fazla para etmezken kafeterya veya restorant olarak kullanılabilen hurda yolcu uçakları daha değerlidir.

Özellikle kapatılan Atatürk Havalimanı hurda uçaklar için bir mezarlığa dönüştü. Firmamız zaman zaman hurda uçak ihalesi alarak parçalama ve söküm hizmetleri yapmaktadır. Ayrıca hurda uçak parçaları mevcuttur. Elinde satılık hurda uçak olanlar bizimle irtibata geçerek yüksek bir fiyatla satış yapabilir. Hurda uçak satmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Firmamıza ait uçak hurdalığı içerisinde bulunan tüm çıkma uçak parçaları uygun fiyata satılıktı. İlaveten, hali hazırda elimizde mevcut olan tüm uçak hurdası çeşitlerini arayarak öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken hurdacı telefonumuzu arayarak ihtiyacınızı bildirmek.


İlk yorumu sen yap!

Telefon Et! Whatsapp