Skip to main content

Hurda Sarı

hurda sarı

Geri dönüşümle yeniden kullanıma kazandırılabilen hurda sarı başta olmak üzere hemen her türlü hurdaların alımı firmamız tarafından özenle yapılmaktadır. Uzun zamandır faal olarak yer aldığımız hurdacılık sektöründe edindiğimiz tecrübeler ve sektörel bilgi birikimlerimiz sayesinde kaliteli ve güvenilir hurdacılığın öncü isimlerinden olmaktayız. Kral Metal olarak sektörde yer alan diğer firmalar arasından öne çıkmamızı sağlayan 4 temel hizmet şeklimiz bulunmaktadır. Bunlar;

 • Yüksek tonajlı alma,
 • Yüksek fiyatlı alma,
 • Adresten alma,
 • Yerinde ödeme.

Bu 4 ana husus sarı hurdası olmak üzere tüm hurda türleri için firmamız tarafından uygulanan ana kıstaslarımızdır. Ülkemizin dört bir yanındaki tüm sarı hurdası türlerini hurdacı ekiplerimizle alarak piyasalara yeniden sürülmek üzere ilgili yerlere ulaştırmaktayız.

Kuruluşumuzdan günümüze kadar geçen sürede kesintisiz yer aldığımız hurdacılık camiasında profesyonel hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. Bu kapsamda gerekli eğitimlere ve yetkinliklere sahip olan teknik personellerimiz aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda çağın ve sektörün gereksinimlerini kapsayacak şekilde donatılmış araçlarımız da aktif bir şekilde görev yapmaktadır. Bünyemizde çalışan profesyonel hurdacı ekiplerimiz ve teknik araçlarımızla yoğun bir şekilde hurda sarı gibi çeşitli hurdaları almaktayız. Örnek olarak aldığımız hurda sarı çeşitlerini şöyle listeleyebiliriz:

 • Hurda sarı araiş,
 • Hurda sarı külçe,
 • Hurda sarı çubuk ucu parça MS-58, MS-64, MS-70,
 • Hurda sarı fermuar talaşı,
 • Hurda sarı su saati,
 • Hurda sarı alaşımlı talaşı,
 • Hurda sarı vana,
 • Hurda sarı musluk,
 • Hurda sarı fosfor bronz araiş,
 • Hurda sarı radyatör.

Firmamız genel olarak hurda sarı türleri başta olmak üzere hemen her türlü hurdalar için adresten alım yapmaktadır. Hurdalarınızın tonajının yüksek olması şartıyla ülkemizin neresinde olursa olsun alınmasını sağlamaktayız. Araçlarımız ve uzman hurdacı çalışanlarımız adres farkı gözetmeksizin tüm yüksek tonlu hurdaların kısa sürede yerinden alınmasını yapmaktadır. Yerinden aldığımız hurdaları tarttıktan sonra anlaştığımız üzere de ücretini hesaplayarak yerinde ödemekteyiz. Kısacası tüm sarı hurdası ve diğer hurda türleri için ivedilikle adresten alım sürecini tamamlamaktayız.

Yerinde Ödemeyle Hurda Sarı Alan Hurdacı Firmaları

Ülkemizin her bir yanında yerinde ödemeyle hurda sarı alan hurdacı firmaları aradığınızda karşınıza Kral Metal çıkacaktır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak geliştirdiğimiz hurdacılık hizmetlerimiz sayesinde sektörün en çok tercih edilen ismi olmaktayız. Sahip olduğunuz sarı hurdalar için hizmeti zahmete sokmadan adresinizden bizzat kendimiz almaktayız. Gerekli yüklemenin ardından hurdalarınızın bedelini de piyasaların oldukça üstünde bir birim fiyatla yerinde ödemekteyiz. Tüm bu hizmetlerimiz bizi piyasada en çok aranan hurdacı firması olarak öne çıkarmaktadır.

Yerinde ödemeyle hurda sarı alımı işinde profesyonel olarak yer almaktayız. Ekiplerimiz adresinizdeki tüm sarı hurdaların kısa sürede araçlarımıza alınmasını gerçekleştirerek size büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Üstelik yüksek fiyatla alım yaparak daha fazla kazanmanıza zemin oluşturmaktayız. Tüm bunları bir araya getirdiğimizde zamanla müşterilerimizin memnuniyetinin arttığını ve karşılıklı memnuniyetin oluştuğunu gözlemlemekteyiz. Bu da bizi hurdacı piyasasında en çok aranan firmalardan birisi haline getirmektedir.

Yüksek Fiyatla Adresten Hurda Sarı Alan Yerler

Elinizdeki sarı hurdaları için yüksek fiyatla adresten hurda sarı alan yerler ile ilgili arayışa girdiğinizde çok fazla vakit kaybetmeden doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Piyasa fiyatlarının oluşturulurken baz alındığı hurdacı borsası bulunmaktadır. Bu borsa nedeniyle birçok firmadaki fiyatlar birbirinin neredeyse aynısı olmaktadır. Kral Metal olarak bu fiyatlardan farklı bir şekilde hurda sarılarınızı almaktayız. Firmamız çalışma şekli ve ayırt edici bir özelliği olarak yüksek fiyatla adresten hurda sarı alımı yapmaktadır.

Tüm sarı hurdası türleriniz için dilediğiniz zaman bizi arayarak yüksek fiyatla adresten sarı hurdası alımını sağlayabilirsiniz. Üstelik hurdaların tonajı arttıkça ekstra ödeme yaparak daha fazla kazanç sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Vermiş olduğumuz bu özel hizmet anlayışı sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini ve aynı zamanda güvenlerini kazanmaktayız. Bol kazançlı, yüksek fiyatlı ve zahmetsiz bir şekilde hurdalarınızı değerlendirmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

En Yakın Hurda Sarı Alan Hurdacı Telefonu

Kral Metal olarak en yakın hurda sarı alan hurdacı telefonu hattımız ile size oldukça yakın bir mesafedeyiz. Gün içerisinde dilediğiniz zaman yoğunluk durumuna göre ilgili çağrı merkezi personellerimize ulaşabilirsiniz. Gelen çağrılara bakıldığında genellikle hurda fiyatları ile ilgili sorular gelmektedir. Bunun yanı sıra çalışma şeklimiz, ödeme yöntemimiz gidi muhtelif konularda aklınıza takılan tüm soruları sorarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Hurda sarı konusunda yeterli bilgiye sahip olan çalışanlarımız tüm sorularınızı kolaylıkla cevaplayabilecektir.

Daha önce bizimle çalışmadıysanız en yakın hurda sarı alan hurdacı telefonu araştırması yaparken mutlaka karşınızda bizi bulacaksınız. Ülkemizin her bir yanından aktif bir şekilde sarı hurdası gibi birçok hurda türü aldığımız için bizimle karşılaşmanız son derece doğaldır. Hurda sarı alan en yakın hurdacı olmamız vesilesiyle tüm hurdalarınızı kısa sürede paraya dönüştürebilirsiniz.

Adresten Hurda Sarı Alan Hurdacı

Kral Metal size en yakın mesafede adresten hurda sarı alan hurdacı olarak ilk kurulduğu günden beri kesintisiz hizmet vermektedir. Günümüzde birçok sektörde sıklıkla kullanılan sarıların kullanımına bağlı olarak hurdası da çokça çıkmaktadır. Firmamız yılların sağlamış olduğu tecrübeler ışığında ülkemizin her bir köşesinden adresten hurda sarı alımı yapabilmektedir. Bunun için yüksek tonajlı olması koşuluyla firmamızı arayarak adresinizi iletmeniz yetecektir. Profesyonel hurdacılık hizmeti veremeye yetkin teknik ekiplerimiz kısa sürede adresinize ulaşarak kapıdan hurda sarı alımı sürecini başlatacaktır.

Yerinden hurda sarı alan hurdacı firması olarak kendi personellerimiz ve araçlarımızla çalışmaktayız. Bu şekilde çalışarak maliyetlerimizi düşürdüğümüz için müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla hurda sarı fiyatları için piyasalardan yüksek oranlarda birim fiyatla alım yapmaktayız. Korozyona karşı dirençli olması, dayanıklı ve uzun ömürlü olması ve aynı zamanda iletken özelliği sayesinde sıkça kullanılmaktadır. Her ne kadar dayanıklı ve uzun ömürlü olsa da bir süre sonra işlevselliğini yitirdiği için hurdaya ayrılmaktadır. Biz de bu noktada devreye girerek ülkemizin her bir köşesine giderek adresten hurda sarı alımı yapmaktayız. Böylece geri dönüşüme kazandırarak yeniden piyasaya sürülmesi sürecine katkı sağlamaktayız.

Her Türlü Hurda Sarı Alan Hurdacı Firması

Yakınlarınızda bir yerde her türlü hurda sarı alan hurdacı firması arayışınıza girdiğinizde çok fazla uğraşmadan doğrudan Kral Metal olarak bizimle irtibat kurabilirsiniz. Diğer adı pirinç olan sarı olarak da halk tarafından bilinen tüm hurdalarınızı en yüksek fiyatlarla yüksek tonajlı olarak almaktayız. Adresten alma ve yerinde ödeme yaparak sizleri fazla yormadan ve uğraştırmadan kısa sürede tüm sarı hurdası türlerini alarak işi tamamlamaktayız.

Firmamızın en önemli düsturlarından birisi de geri dönüşümle ülke ekonomisine, çevreye, doğaya, doğal kaynaklara, enerji tüketimine ve istihdama büyük katkı sağlamak, aynı zamanda da kıymetli müşterilerimize yüksek kazanç getirecek şekilde hurda sarı alımı yapmaktır. Bu doğrultuda her türlü hurda sarı alan hurdacı firması olarak çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürmekteyiz. Özellikle fiyat ve adresten alım konusunda sektörün ileri gelen firmalarından birisi olarak ilk sıralarda tercih edilmeye devam etmekteyiz.

Yüksek Tonajlı Hurda Sarı Alımı

Günümüzde yüksek tonajlı hurda sarı alımı yapabilen firma sayısı oldukça kısıtlıdır. Diğer metal türlerine göre daha az miktarda hurda sarı oluştuğu için her firma tarafından alımı yapılmamaktadır. Kral Metal olarak sahip olduğumuz profesyonel ekiplerimiz, teknolojik araçlarımız, mesleki tecrübelerimiz ve bilgi birikimimiz bu konudaki sektörel ihtiyacı karşılama noktasında hareket etmemize sebep olmaktadır. Firmamız miktarı fark etmeksizin tüm yüksek tonlu sarı hurdası için alımını yaparak bu noktada üzerine düşeni yerine getirmektedir.

Geri dönüşüm süreçlerinin en önemli bileşeni yüksek miktarlardaki hurdalardır. Örneğin firmamız tarafından yüksek tonlu hurda sarı alımı yapılarak geri dönüşüme kazandırıldığında bu malzemelerin yeniden kullanılabilir hale gelmesi konusunda büyük destek sağlanmaktadır. Az miktarda allım yerine yüksek tonajlı olması çok daha fazla katkı sağlamaktadır. Aynı zamanda hurda sarı sahibine de daha fazla kazanç getirmektedir. Bu nedenle firmamız hem müşteri memnuniyeti hem de geniş perspektifte bakıldığında birçok faydası olduğu için adresten yüksek tonajlı hurda sarı alan hurdacı firması olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Hurda Sarı Kilosu Ne Kadar?

Elinizde yüklü miktarlarda bulunan sarı hurdası çeşitleri için dilediğiniz zaman firmamızı arayarak hurda sarı kilosu ne kadar diye sorabilirsiniz. Sürekli çalışarak müşterilerimize hizmet veren hurdacı telefonu hattımızdaki personellerimiz başta hurda sarı kilosu olmak üzere bu konudaki tüm sorulara özenle cevap vermektedir. Araştırmalarınız neticesinde çağrı merkezimizi arayarak bilgi aldıktan sonra aklınıza yatarsa tüm sarı hurdası malzemelerinizin adresinizden alınmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda hurda sarı alan hurdacı firması olarak adresinize hızlıca ulaşıp, tüm sarı hurdalarınızı kısa sürede alacağımızı taahhüt ediyoruz.

Demir, bakır ve alüminyum gibi metallerden sonra en çok kullanılan metallerin başında sarı gelmektedir. Asıl adı pirinç olan bu maden bakır ve çinkonun alaşımlı olarak kullanılmasıyla ortaya çıkmaktadır. İçeriğindeki bakır oranına göre de fiyatı artır. Bu nedenle hurda sarı kilosu kaç lira sorusuna bu pencereden bakılarak en sağlıklı cevap verilebilir. Bu konuda fazla bilgi sahibi değilseniz çağrı merkezimizi arayarak veya bizzat firmamıza numuneyle gelerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hurda Sarı Fiyatları Kaç Lira?

Bazı zamanlarda firmamızı arayan müşterilerimiz hurda sarı fiyatları kaç lira diye sormaktadır. Bu soruya tek bir cevap vermek maalesef mümkün değildir. Çünkü içeriğindeki bakır alaşımına göre değişmekle beraber muhtelif oranlarda hurda sarı fiyatları ortaya çıkmaktadır. Eğer söz konusu sarı hurdası türünü ve miktarını biliyorsanız bu durumda oldukça cazip fiyat teklifimiz ile tüm hurdalarınızın adresinizden alınmasını sağlayabilirsiniz.

Firmamız her türlü hurda alımında olduğu gibi hurda sarı fiyatları konusunda da piyasalardan daha fazla fiyatlarla alım yapmaktadır. Müşteri odaklı çalışan firmamız kaliteli ve güvenilir hurdacılığın yanı sıra yüksek tonlu ve yüksek fiyatlı alımı ile de meşhurdur. Bu noktada müşteri odalı çalışarak yüksek fiyatla sarı hurdası alımı yapmaktayız.

Güncel Hurda Sarı Fiyatları Ne Kadar?

Hurdacı piyasasında sürekli yenilenen fiyatlar nedeniyle güncel hurda sarı fiyatları ne kadar sorusuna kalıcı bir cevap vermek oldukça güç duruyor. Bu konuda çağrı personellerimizi arayarak onlardan en güncel bilgileri kolaylıkla edinebilirsiniz. Sarı hurda fiyatları ile ilgili yaptığınız araştırmalar sonucunda en yüksek fiyatla alım yapan firma olarak karşınıza Kral Metal çıkacaktır. Kuruluşumuzdan bu yana daima en yüksek fiyatlarla hurda alımı yapacak şekilde çalışmaya devam etmekteyiz.

Elinizdeki sarı hurdası için hurda sarı fiyatları 2022 güncel listemize bakmadan satmak için aceleci davranmamanızı öneririz. Hurdalarınız yüksek tonajlı olduğu için piyasa değerleri ile sattığınızda elde edeceğiniz kazanç ile firmamızın size özel vereceği fiyattan satmanız halinde elde edeceğiniz kazanç arasında ciddi fark olacaktır. Bu nedenle hurda sarı işiniz için en yüksek oranlarda olan firmamızla güvenle çalışabilirsiniz.


İlk yorumu sen yap!

Telefon Et! Whatsapp