Skip to main content

Hurda Raf

Hurda raf fiyatları hakkında bilgi almak hurda raf demiri ne kadar eder öğrenmek için bu yazımızı okumalısınız. Ayrıca, hurda raf sistemleri ile ilgili her şeyi burada bulabilirsiniz. Hurda çelik raf alım satımı yapan firmamızda hurda market rafı satabilir, ihtiyacınız doğrultusunda hurda çelik raf alabilirsiniz. Ağır yük rafı sistemleri alım satımı yapmaktayız. İstanbul’da ağır yük rafı 2. el fiyatları sorabilirsiniz.

Hurda Market Rafları ve Reyonlar

Hurda raflar ve hurda market reyonları elimizde sürekli mevcuttur. Hurdamız arasında her türlü hurda market dolabı ve ürün teşhir reyonu bulabilir, uygun fiyata alabilirsiniz. İkinci el raf fiyatları için bizi arayabilirsiniz. Her türlü 2. el raf ve reyon ihtiyacınızı karşılayabilecek kapasiteye sahibiz.

hurda market rafları

Hurda depo rafları ile depolama alanından tasarruf edebilir, hurda malzemeler arasından çıkan butik, kasap, market, pastahane gibi işletmelere ait alet ve raflarla işini büyütebilirsiniz.

Hurda Raf Alanlar

Türkiye genelinde bir çok firmadan 2.el raf fiyatları doğrultusunda hurda raf alımı yapıyoruz. Özellikle hurda raf istanbul genelinde çok fazla ihtiyaç duyulan hurdalar arasındadır. Genellikle hurda raf ankara firmaları tarafından sipariş edilse de hurda raf izmir ve hurda raf konya içindede pazara sahiptir. Sahibinden ikinci el ağır yük raf sistemleri temin ediyoruz. Ağır ve hafif yük rafları bulundurmaktayız. Her çeşit 2.el ağır yük rafları ihtiyacınızda bizlere ulaşabilirsiniz.

Raf Hurdası Fiyatları

İstanbul genelinde 2.el raf fiyatları rafın çeşidine göre değişmektedir. Demir raf hurdası ile çelik raf hurdası farklı fiyatlandırılmaktadır. Ayrıca, market raflarında L şeklinde taşıyıcı bir konstrüksiyon bulunmaktadır. Bu konstrüksiyonun kalınlığı ağırlı gibi faktörler hurda raf fiyatları üzerinde etkilidir. Hurda duvar üniteleri ve hurda orta reyonlar farklı fiyatlandırılmaktadır.

2.el raf fiyatları

İkinci el raf çeşitlerimiz mevcuttur. Siz ihtiyacınızı belirlediyseniz bizlere de ucuz fiyata ihtiyacınızı karşılamak düşer. Dilediğiniz çeşit hurda market rafı için telefonunuzu bekliyoruz. İstanbul’da 2.el raf satın almak için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca kullanılabilir durumda olmayan ezik, kırık,hasarlı raflar da tarafımızca değerlendirilmektedir.


İlk yorumu sen yap!

Telefon Et! Whatsapp