Skip to main content

Hurda Profil

Hurda profil fiyatları ile hurda demir fiyatları birbirine karıştırılmamalıdır. Hurda profil demir fiyatı ile hurda alüminyum profil fiyatları arasında büyük farklılıklar vardır. Alüminyum profil hurdası fiyatı ve hurda alüminyum fiyatları bile çok farklıdır. Çünkü her ne kadar maden aynı olsa da profil hurdası hala kullanılabilir olduğu için daha yüksek fiyatlar ile alıcı bulmaktadır. Hurda profil alan yerler içinde piyasayı yakından takip ediyoruz. Hurda profil alanlar malzemenin kullanılabilirlik durumuna bakmadan sıradan hurda profil fiyatı vererek müşteriyi zarara uğratmaktadır.

Hurda profil sahibinden alınmadan önce gerçek değeri hesaplanırsa müşteri zararı önlenmiş olur. Profil hurdası alım satım yapan hurdacı firmamız sektördeki tecrübesiyle müşterinin zarardan dönerek daha karlı bir alışveriş yapmasını sağlamaktadır.

Hurda profil satmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Satmak istediğiniz profil hurdası miktarına göre ekiplerimizi bizzat gelerek yerinden alım yapmaktadır.


İlk yorumu sen yap!

Tıkla Hemen Ara Whatsapp ile Yazın