Skip to main content

Hurda Palet

Güncel hurda palet fiyatları ile hurda palet alımı yapıyoruz. Hurda palet alanlar arasında en yüksek fiyatı biz veriyoruz. İstanbul’da hurda palet satışı yapmak isteyenlerin hizmetinizdeyiz. Ayrıca hurda palet ankara bölgesinde de sıklıkla alıp sattığımız hurdalar arasındadır. Her bölgeye özel hurda palet fiyatı uygulanmaktadır. Hurda palet izmir ile ankara fiyatları farklıdır.

Hurda palet istanbul genelinde sıkça aranan hurdalar arasındadır. Özellikle hurda plastik palet ihtiyaçlarınızı istanbul hurdacı firmamızdan temin edebilirsiniz. Hurda tahta palet ve hurda plastik palet olarak ikiye ayrılır. Hem ağırlık olarak hafifi hem de güneş yağmur gibi doğa olaylarına karşı daha dayanıklı olduğu için hurda plastik palet tercih edilmektedir. Plastik palet hurdası alan yerler içerisinde tüm vergileri biz karşılıyoruz. Hurda palet kdv oranı firmamızca karşılanmaktadır.

hurda plastik palet fiyatları

Normal şartlarda atıl durumda bulunan plastik paletler firmamızca alınarak geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Ancak kullanılabilir durumda olanlar 2.el plastik palet olarak satışa sunulmaktadır. Yeni iş yeri açanların özellikle tercih ettiği hurda plastik palet sürekli olarak elimizde bulunmaktadır. Hurda plastik palet satanlar ve alanlar bizimle iletişime geçmeden karar vermeyiniz. Bedeli anında nakit ödenerek hurda plastik palet alınır.


İlk yorumu sen yap!

Telefon Et! Whatsapp