Skip to main content

Hurda Krom

hurda krom

Kral Metal olarak ülkemizin her bir köşesinden hurda krom ve türevlerini yüksek miktarlı olmak kaydıyla alarak geri dönüşüm süreçlerine kazandırmaktayız. Firmamız hurdacılık sektöründe uzun zamandır yer almakta olup birçok malzemenin yeniden kullanıma kazandırılmasına büyük katkılar sağlamıştır. Halen de aktif bir şekilde bu sektörde yer alarak krom hurdası gibi birçok hurdayı tekrardan hammadde olarak kullanılabilmesi için almaya devam etmekteyiz.

Krom, oldukça sert, paslanmaya ve korozyona karşı oldukça dirençli bir malzemedir. Aynı zamanda cilalanmaya karşı da son derece müsait bir yapısı bulunmaktadır. Yapısal ve fiziksel özellikler göz önünde bulundurulduğunda genellikle madeni eşyaların imalatında önemli bir yeri bulunmaktadır. Birçok elementle beraber alaşım da yapabilen özelliği sayesinde oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olmaktadır. Bu da beraberinde zamanla hurda krom olarak bolca malzemesinin çıkması anlamına gelmektedir.

Kral Metal olarak yer aldığımız hurdacılık camiasında uzun yıllardan bu yana en çok alımını yaptığımız hurda krom çeşitleri için şöyle bir listeleme yapabiliriz.

  • 201 kalite hurda krom,
  • 202 kalite hurda krom,
  • 304 kalite hurda krom ve talaşı,
  • 310 kalite hurda krom ve talaşı,
  • 316 kalite hurda krom ve talaşı,
  • 430 kalite hurda krom.

Metallere direnç kazandırdığı için savunma sanayiinde, otomotiv sektöründe zırhlı araçlar ve alanlar için yaygın bir şekilde kullanılan krom, zamanla kullanılamaz hale geldiğinde geri dönüşüme kazandırılması önemli bir malzemedir. Bu konuda firmamız özenle çalışarak yüksek tonajlı tüm hurda krom malzemeleri adresinden almaktadır. Piyasadaki hurdalarına nazaran daha iyi fiyatlarla alımını yaparak yeniden kullanıma sunulması noktasında büyük katkılar sağlamaktayız.

Geri dönüşümle tekrardan kullanılabilir hale getirilen toz krom, derilerin tabaklanmasında aktif olarak tercih edilmektedir. Deriye daha uzun süre dayanıklılık kazandırarak sağlamlaştırmak amacıyla kullanılmaktadır. Ayrıca metalik cilalama, kaplama, cam, mermi ve top gibi muhtelif mühimmat imalatı, çimento, sokak aydınlatmaları, otobüsler, gemiler, savunma ve uçak sanayi, otomotiv sektörü ve ağır sanayi gibi oldukça geniş bir alanda kullanılmaktadır. Bu nedenle işlevselliğini yitirse dahi krom hurdası olarak oldukça değerlidir ve mutlaka geri dönüşümle değerlendirilmesi gerekir.

Hurda Krom Alan Firmalar

Yukarıda da bahsedildiği üzere oldukça kıymetli olan krom ve hurdası için etrafta büyüklü küçüklü çok sayıda hurda krom alan firmalar bulmak mümkündür. Bu firmalardan birisi olan Kral Metal yılların kazandırmış olduğu engin bilgi birikimi ve sektör tecrübesi ile diğerlerinden farklı bir stratejiyle çalışmaktadır. Firmamız öncelikle müşteri memnuniyetini sağlamak ve çok kazandırmak politikasıyla hareket ederek hurda krom alımı yapmaktadır.

Firmamızı diğerlerinden ayıran 4 ana hizmet politikamız bulunmaktadır. Bunlar;

  • Yüksek miktarlı alım,
  • Yüksek fiyatlı alım,
  • Yerinden (adresten) alım,
  • Yerinde ödeme.

Firmamız müşteri odaklı olarak yukarıda belirttiğimiz şekilde çalışarak bu alanda ün salmış bulunmaktadır. Kaliteli, güvenilir ve bol kazançlı hurda alım satım işleri için çok sayıda müşterilerimiz yıllardır bizimle çalışmaktadır. Her geçen gün artan müşteri portföyümüzü geliştirerek daha iyi hizmet verebilmek gayesiyle hareket etmekteyiz. Bu doğrultuda krom hurdası alan firmalar arasında farkımızı ortaya koyarak sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek adına kendimizi daima güncellemekteyiz.

Adresten Hurda Krom Alımı Yapan Hurdacılar

Günümüzde adresten hurda krom alımı yapan hurdacılar diğerlerine nazaran daima hep bir adım öndedir. Biz de adresten hurda alımı şeklinde çalışarak sektörün öncü firmalarından birisi olmaktayız. Firmamız ülkemizin her tarafında aktif bir şekilde adresten hurda alımı yapabilmektedir. Kendi bünyemizde bulunan özel olarak tasarlanmış hurdacı araçlarımız ile yüksek miktardaki tüm krom hurdası için alım yapabilmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizi yormadan, tarafımıza iletmiş olduğunuz adresinize hızlıca ulaşarak kısa sürede tüm hurdalarınızın alımını yapmaktayız.

Hurdaların ayrıştırılması, saklanması, araçlara yüklenmesi ve taşınması gibi tüm işlemler oldukça zahmetli ve maliyetli işler olmaktadır. Özellikle yüksek tonajlı hurdalar söz konusu olduğunda çoğu zaman içinden çıkılamaz bir hale gelebilmektedir. Bu noktada adresten krom hurda alan hurdacı firması olarak devreye girmekteyiz. Siz değerli hurda sahiplerini yormadan, ekstra masraf yapmanıza gerek kalmadan tüm hurdalarınızı adresinizden tamamen kendi araçlarımız ve hurdacı personellerimizle almaktayız.

Adresten krom hurdası alımı şeklinde çalışarak değerli hurda sahiplerinin daha fazla kazanç elde etmesini sağlamaktayız. Çünkü hurdaların yüklenmesi ve taşınması tamamen tarafımızca yapılmakta olup bunun için de herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Böylece bu kalemler için yapılacak harcamalar ve sarf edilecek emekler söz konusu olmayacağı için doğrudan hurda sahiplerinin cebinde kalacaktır.

En Yakın Hurda Krom Alan Yerler

Sahip olduğunuz çok miktardaki krom hurdaları için en yakın krom hurdası alan yerler nerelerdir diye araştırdığınızda karşınıza çıkan firmalardan birisi de Kral Metal olacaktır. Ülkemizin neresinde olursanız olun fark etmeksizin sizlere sadece bir telefon kadar mesafede bulunmaktayız. Firma olarak araçlarımızın ulaşabildiği her noktadaki hurdalarınızı alabilmekteyiz. Üstelik hızlı ve güvenilir bir şekilde süreci başlatarak kısa sürede nihayete erdirmekteyiz.

Firmamız en yakın krom hurdası alan yerler arasında en çok kazandıran firma olmaktadır. Özellikle tonajı artan hurdalarınız söz konusu olduğunda özel birim fiyat teklifimiz olmaktadır. Böylelikle hurdalarınızdan daha fazla kazanç sağlamanız için uygun ortam oluşmaktadır. Öncelikli hedefimiz daima müşteri memnuniyeti ve bol kazanç elde etmelerini sağlamak olduğu için hali hazırda da piyasalara nazaran yüksek fiyatla hurda alımı yapmaktayız. Bu şekilde çalışmamız bizleri yıllardır en çok tercih edilen hurdacı firması yapmaktadır.

Hurda Krom Alan Hurdacı Telefonu Numarası

En yakın hurdacı firmamız, krom hurda alan hurdacı telefonu numarası üzerinden siz değerli müşterilerine kesintisiz çağrı merkezi desteği vermektedir. Firmamız bünyesinde çalışan profesyonel arkadaşlarımız, gün içerisinde alımını yaptığı hurda türleri ile ilgili gelen tüm çağrıları cevaplayarak akıllardaki soru işaretlerini gidermektedir. Daha çok hurda krom fiyatları 2022 yılında ne kadar oldu veya çalışma şeklimize dair sorulardan oluşan tüm çağrıları itina ile cevaplayarak siz değerli hurda sahiplerine yardımcı olmaktadır.

Elinizde çoklu miktarda krom hurdası olduğu zaman yapacağınız ilk iş etrafınıza sormak veya internetten aramak usulüyle bu hurdalarınızı vereceğiniz yeri tespit etmeye çalışmak olacaktır. Bu konuda güvenilir ve yüksek kazançlı hurdacı firması bulmak gerekecektir. Araştırmalarınız sonucunda krom hurdası alan hurdacı telefonu numarası olarak firmamızın iletişim numarasıyla karşılaşacaksınız. Uzun yıllardan bu yana yer aldığımız sektörde en çok tercih edilen ve en yüksek oranlarda alım yapan hurdacı firması olarak bizleri bulmanız fazla vaktinizi almayacaktır.

Firmamızın telefon hattı ile tarafımıza ulaştıktan sonra söz konusu krom hurda malzemelerinizin kısa sürede yerinden alınmasını sağlamak için adresinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Profesyonel hurdacı ekibimiz ivedilikle işe koyularak ilgili hurdalarınızı hızlıca adresinizden alacaktır. Sizlerin nezaretinde tartma işlemini de yaptıktan sonra anlaştığımız fiyattan ödemesini de yerinde yaparak süreci tamamlamaktayız. Böylece kısa süre içerisinde hurdalarınızın alımını sağlayarak ödemesini de yapıp süreci sonlandırmaktayız.

Hurda Krom Alan Hurdacı Firması

Sizlere oldukça yakın bir mesafede bulunan krom hurdası alan hurdacı firması olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana aralıksız hizmet vermekteyiz. Paslanmaya ve korozyona karşı oldukça dirençli bir yapısı olduğu için sıvı ile temas eden gemilerde ve savunma sanayiinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda uçakların gövdelerinde ve belli kısımlarında kroma ihtiyaç duyulmaktadır.

Krom, parlak yapısı ve koruyucu özelliği ile konserve kutularında, mutfak araç ve gereçlerinde, seramik ve temizleme araçlarında sıkça kullanılmaktadır. Oldukça geniş bir kullanım alanına hitap ettiği için hurda krom miktarı da doğal olarak çok olmaktadır. Sürekli de ihtiyaç duyulan bir madde olduğundan geri dönüşüme kazandırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamızla çalışarak hem geri dönüşüme katkı bulunurken hem de yüksek gelir elde edebilirsiniz.

Her Türlü Hurda Krom Alımı Yapan Hurdacılar

Etrafınızdaki her türlü hurda krom alımı yapan hurdacılar arasından farklı olarak adresten alım, yüksek fiyatla alım, yüksek tonajlı alım, adresten alım ve yerinde ödeme yapan Kral Metal bu özellikleri sayesinde öne çıkmaktadır. Firmamız uzun yıllardır bu şekilde çalışarak müşterilerinin her zaman bol kazançlı çıkmasını hedeflemektedir. Firmamız ülkemizin her bir yanında aktif olarak yer almaktadır. Bu nedenle hurda krom malzemeleriniz için yer fark etmeksizin alınmasını talep edebilirsiniz.

Ülkemizde yaygın kullanılan madenlerden olan krom, geri dönüştürülebilir özellikte olması hasebiyle oldukça değerlidir. Özellikle son yıllarda önemi giderek artan geri dönüşüm için önemli bir maden olmaktadır. Bu noktada her türlü hurda krom alımı yapan hurdacılar arasından Kral Metal olarak bir adım öndeyiz. Firmamız tüm hurda krom türleri için ayrım yapmadan yüksek miktarlı olmak kaydıyla alınmasın sağlamaktadır.

Hurda Krom Fiyatları Ne Kadar?

Çağrı merkezimize gelen birçok soru arasında en çok sorulan soruların başında hurda krom fiyatları ne kadar sorusu gelmektedir. Elinde yüklü miktarda krom çeşitleri ile ilgili hurda bulunan kişilerin aklına geleceği ilk şey bu olmaktadır. Çünkü sonuçta söz konusu malzemelerin geri dönüşüme kazandırılmasının yanı sıra paraya dönüştürülerek maddi kazanç elde edilmesidir. Bu nedenle hurda krom kilosu kaç lira gibi soruların cevaplarının araştırılması önem arz etmektedir.

Geniş kullanım alanı olmasına karşın sürekli artan hammadde ihtiyacını karşılamak adına kromların hurdaya ayrıştırılması oldukça mühim bir hadisedir. Bu nedenle elinizde bulunan yüklü miktarlardaki hurda kromlar için fazla vakit harcamadan doğrudan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Krom Ton Fiyatı

Elinde yüklü miktarda krom hurda bulunan kimseler tarafından sıkça hurda krom ton fiyatı ile ilgili çağrı almaktayız. Bu konuda piyasadaki en yüksek fiyatlarla alım yaptığımızı rahatlıkla belirtebiliriz. Özellikle ton miktarı arttıkça özel birim fiyatlarla alım yapmaktayız. Böylelikle söz konusu hurda kromlarınız için daha fazla kazanç sağlamanız söz konusu olmaktadır.

Yılların bize kazandırmış olduğu tecrübeler sonucunda hurda krom alan firmalar arasında en yüksek fiyatla alım yapmayı kendimize bir düstur edinmiş bulunmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz gereği daima en çok kazandıran hurdacı firması olarak kesintisiz hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bu çerçeveden hareketle elinizdeki hurdaları en yüksek fiyatlarla paraya çevirmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Güncel Hurda Krom Fiyatları 2022

Gündelik hayatın koşturmacası içinde güncel hurda krom fiyatları 2022 için daima en çok firmamız tarafından belirlenerek uygulanmaktadır. Müşterilerimizin her zaman bol kazançlı bir hurda alım satım deneyimi yaşaması için hurda krom kilosu daima en yüksek oranlardan firmamız tarafından alınmaktadır.

Hurdacılık alanında çalışan firmalara göz atıp bize geldiğiniz zaman hurda krom ton fiyatı bilgisini edindiğinizde en çok fiyat veren firmanın Kral Metal olduğunu rahatlıkla göreceksiniz. Firmamız daima en yüksek fiyatla alım yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Hurda krom alan firmalar arasından sıyrılarak yüksek fiyatla ve adresten alarak yerinde ödemesini yapmaktayız.


İlk yorumu sen yap!