Skip to main content

Hurda Kalorifer Kazanı

Hurda kalorifer kazanı fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Hurda kat kaloriferi ve hurda kalorifer kazanı alan hurdacılar arasındayız. Kullanılabilir durumda olan kalorifer kazanları 2.el kalorifer kazanı satışı yapılarak değerlendirilmektedir. Kalorifer kazanı değiştirmek için tüm hazırlığı yaptınız, ama eski kalorifer kazanınızı değerlendirmek istiyorsanız bizi aramalısınız.

Hurda kalorifer kazanı fiyatları

İstanbul hurda kalorifer kazanı fiyatları kalorifer kazanının cinsine göre değişmektedir. Eski nesil hurda kalorifer kazanı ile yeni nesil kalorifer kazanı arasında fiyat farkı vardır. İkinci el kalorifer kazanı olarak değerlendirilebilecek olanları daha yüksek fiyatlarla satın alıyoruz.

Ayrıca, kalorifer boruları ve her türlü sıvı tesisat boruları hurdası alım ve satımı yapıyoruz. Elinizde kalorifer borusu hurdası varsa bize satabilirsiniz. Hali hazırda kaloriferli sisteme geçiş yapmadıysanız, bizi arayarak ikinci el kalorifer kazanı satın alabilirsiniz. Hurda kalorifer peteği ve ikinci el kombi ve tesisat malzemeleri için lütfen ikinci el inşaat hurdası kategorimize göz atın.


İlk yorumu sen yap!