Skip to main content

Hurda Kağıt

hurda kağıt

Günümüzde geri dönüşüm ve hurdacılık sektörünün en önemli yapıtaşlarının başında hurda kağıt ve çeşitleri gelmektedir. Özellikle son yıllarda yaşanan gelişmeler neticesinde giderek önemli bir hale gelmiş bulunmaktadır. Geri dönüşümle tekrardan kullanıma kazandırılan malzemeler birçok alanda olumlu katkılar sağlarken özellikle kağıtlar çevre korunması noktasında üst düzey bir katkı sunmaktadır. Etrafımızda kağıt toplayan küçük büyük birçok kimseyi görmemiz de bu durumun canlı bir örneğini gözler önüne sermektedir aslında.

Herhangi bir amaçla ve herhangi bir yerde kullanılırken artık işlevselliğini kaybetmiş ve atıl olarak boşa çıkarılmış kağıt ve türevleri artık kağıt hurda olarak görülmektedir. Günlük hayatımızın birçok noktasında yer alan kağıtlar, geri dönüşümle yeniden kullanılabilir hale getirilen önemli malzemelerden birisidir. Bu nedenle artık fonksiyonelliğini yitiren tüm kağıt, karton ve mukavva gibi malzemeler hurda kağıt olarak değerlendirilmektedir. Çöpe atılarak boşa harcanması yerine hurdaya ayrıştırılarak yeniden kullanılabilir hale getirilmesi tasarruf ve ek kazanç sağlaması bakımından oldukça önemlidir.

Firmamız ülkemizin her bir yanında yer alan yüksek miktardaki tüm hurda kağıt ve çeşitleri için adresten alım yapmaktadır. Adresten alım için gerekli olan teknik ve teknolojik imkânlarla donatılmış araçlarımız sürekli hazır bir şekilde beklemektedir. Alanında uzman kişilerden oluşan hurdacı çalışanlarımız da tüm hurdalarınızın özenle yüklenmesi ve gerekirse ayrıştırılması noktasında profesyonel olarak çalışmaktadır. Böylece adresinizde yer alan tüm hurda kağıt için profesyonel olarak yerinden alma hizmeti vermekteyiz.

Kral Metal olarak sadece adresten hurda kağıt alımı yapmakla kalmıyoruz, ödemesini de anında orada yaparak parasını anında veriyoruz. Bu sektörde hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana müşterilerimizi en iyi şekilde memnun etme politikasıyla hareket etmekteyiz. Bu çerçevede adresten alma ve yerinde ödemenin yanı sıra yüksek fiyatla alım yapmaktayız. Özellikle tonaj miktarı artan tüm kağıt hurdası malzemeler için daha fazla birim fiyat ödemesi yapmaktayız. Böylelikle adresten alma, yüksek tonajlı alma, yüksek fiyatla alma ve yerinde ödeme şeklinde çalışarak müşterilerimiz için daima en kazançlı ve en güvenilir hurdacılık hizmeti sağlamaktayız.

Kendi bünyemizde çalışan hurdacı araçlarımızla ülkemizin her bir köşesini karış karış dolaşarak yüksek tonlu kağıt hurdası alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız. Özellikle yüksek tonlu alımlarda özel fiyat teklifi ederek daha fazla kazanç elde etmenizi sağlamaktayız. Firmamızın en önemli özelliklerinden birisi olan yüksek fiyatlı alım, firmamızı en çok tercih edilen kağıt hurdası alan hurdacı firması yapmaktayız. Yüksek tonlarda olmak kaydıyla alımını yaptığımız kağıt hurda türleri için birkaç örnek vermek gerekirse;

 • Beyaz kağıt hurdası,
 • Karışık renkli kağıt hurdası,
 • Karton kağıt hurdası,
 • Kitap kağıt hurdası,
 • A4 fotokopi kağıt hurdası,
 • Peçete kağıt hurdası,
 • Karton bardon kağıt hurdası,
 • Kullanılmış gazete kağıt hurdası,
 • Kullanılmamış gazete kağıt hurdası,
 • Bristol kağıt hurdası,
 • Kuşe kağıt hurdası ,
 • Dergi kağıt hurdası,
 • Katalog kağıt hurdası,
 • Arşiv imha kağıt hurdası,
 • Ofset baskı bozuğu kağıt hurdası,
 • Karışık kağıt hurdası…

Hurda Kağıt Alan Hurda Alım Firması

Kral Metal hurda kağıt alan hurda alım firması olarak kurulduğu günden bu yana sektörde etkin ol oynamaktadır. Değişen ve gelişen günümüz koşullarında hurdacılık alanında yaşanan yenilikleri yakinen takip ederek firmamız bünyesinde uygulamaktayız. Böylelikle modern bir anlayış ve teknolojik alt yapı ile ülkemizin her noktasından kağıt hurdası alımını kolaylıkla gerçekleştirebilmekteyiz. Firmamız çatısı altında hizmet veren profesyonel ekiplerimizle kaliteli ve yüksek kazançlı hurdacılık faaliyetleri yürütmekteyiz.

Yüksek fiyatla hurda kağıt alımı söz konusu olduğunda akla ilk gelen firmalardan birisi de Kral Metal olmaktadır. Firmamız yüksek tonajlı, adresten, yüksek fiyatlı ve yerinde ödeme şeklinde çalışmasıyla nam salmış öncü firmalardan birisi olmaktadır. Yılın her anında siz kıymetli müşterilerimiz için daima en çok kazanç elde edebilmek adına kendimizi sürekli yenilemekteyiz. Bu minvalde yüksek tonlu hurda kağıt söz konusu olduğunda özel birim fiyat vererek daha fazla kazanç elde etmenize vesile olmaktayız.

Adresten Hurda Kağıt Alımı

Firmamızın en önemli özelliklerinden birisi de adresten hurda kağıt alımı şeklinde çalışmasıdır. Bu özelliğimiz birçok müşterimizin bizi tercih etmesine ve hatta bizi önermesine vesile olmaktadır. Müşteri memnuniyeti esaslı olarak yer aldığımız bu sektörde yüklü miktardaki kağıt hurdaları için adresten alım yapmaktayız. Ülkemizin herhangi bir yerinde araçlarımızın ulaşabildiği yerdeki yüksek miktardaki tüm hurdaları kısa sürede almaktayız. Bunun için müşteri hizmetleri hattımızı arayarak ilgili adresi bırakmanız yeterli olacaktır.

Yerinden hurda kağıt alımı yapan firmamız bu iş için özel yetiştirilmiş personeller ve özel hazırlanmış araçlara sahiptir. Bünyemizde alanında uzman personellerin yer aldığı hurdacı çalışanlarımız kısa sürede tüm hurdalarınızın araçlarımıza yüklenerek adresinizden alınmasını sağlamaktadır. Çağrı merkezimizle yapacağınız görüşmeler sonrasında bizimle çalışmaya karar vermeniz halinde sonraki süreç oldukça kolay ve hızlı devam etmektedir. Sektörün öncü ismi olarak yer aldığımız kağıt hurda işinde profesyonel ekiplerimiz ve araçlarımızla kısa sürede tüm hurdalarınızı yerinden alarak ödemesini de hemen orada gerçekleştirmekteyiz.

En Yakın Hurda Kağıt Alan Hurdacı

Kral Metal siz değerli müşterilerine en yakın hurda kağıt alan hurdacı olarak uzun yıllardan bu yana aralıksız hizmet vermektedir. Gün geçtikçe gelişen ve önemi hızlıca artan hurdacılık sektörünün en önemli malzemelerinden birisi kağıtlar olmaktadır. Yukarılarda da bahsettiğimiz üzere birçok farklı türde hurdası çıkabilen kağıtlar en önemli hurda malzemelerinden birisi olmaktadır. Bilindiği üzere kağıt hammaddesi ağaçtır. Bu nedenle ağacın ve doğanın korunması da söz konusu olduğu, kağıdın da hurda olarak yeniden kullanılabilir hale getirilebilmesi gibi hususlar kağıt hurdası için farklı bir gözle bakılmasını sağlamaktadır. Bizler de bu noktada üzerimize düşeni yaparak her türlü hurda kağıt alımı yaparak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Günümüzde irili ufaklı olsa da pek çok kimse hurda kağıt işleri ile ilgilenmektedir. Bazıları ek iş olarak yaparken Kral Metal gibi bazı isimler de bu işleri profesyonel olarak yürütmektedir. Söz konusu hurdaların geri dönüşüme kazandırılması ve sahibine de ek kazanç getirmesi amacıyla birçok zaman en yakın hurda kağıt alan hurdacı nerede gibi sorular merakla cevap aramaktadır. Ülkemizde oldukça geniş bir iş ağına sahip olan firmamız, Kral Metal güvencesi ile daima en yakınınızdaki hurdacı olarak bir telefon mesafesindedir. Dilediğiniz zaman firmamızı arayarak söz konusu hurdalarınızın kısa sürede adresinizden alınmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle yüksek tonajlı alımlarda piyasadan daha yüksek bedellerle alacağımız hurdalarınızdan daha fazla kazanç sağlamak için arayarak adresinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Hurda Kağıt Alan Hurdacı Telefonu

Elinde hurdaya ayrılacak türde kağıt malzemeleri olan kimselerin yapacağı ilk şeylerden birisi de kağıt hurdası alan hurdacı telefonu numarası aramaktır. Ülkemizin de aralarında bulunduğu birçok ülke hurdacılık alanında ciddi çalışmalar ve yatırımlar yapmaya başladı. Bu doğrultuda önemi giderek daha çok anlaşılmaya başlanan hurdacılık sektöründe yer alan firmamız da gelişmeleri yakından takip ederek en iyi şekilde hizmet vermeye gayret etmektedir. Kağıt hurda alan hurdacı telefonu numarası üzerinden ulaştığınız çağrı merkezimiz de bu amaçla oluşturularak hizmet vermeye başlamış bulunmaktadır. Gün içerisinde dilediğiniz zaman buradan bize ulaşarak aklınızdaki tüm soruları sorabilirsiniz.

Alanında uzman kişilerden oluşan kağıt hurdası alan hurdacı telefonu çağrı merkezimiz gün içerisinde aktif bir şekilde tüm soru ve sorunlarınızı dinleyerek cevaplamaktadır. Özellikle tasarruf ve hammadde ihtiyacının karşılanması noktasında oldukça büyük bir öneme sahip olan hurda kağıt ile ilgili aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz. Çalışma şeklimizden tutun hurda kağıt fiyatları güncel oranlarına kadar tüm sorularınıza doyurucu cevaplar alabilirsiniz.

Kağıt Hurda Alan Hurdacı Firmaları

Günümüzde irili ufaklı çok sayıda kağıt hurdaları alan hurdacı firmaları bulunmaktadır. Son yıllarda yaşanan gelişmeler neticesinde başta kağıt hurda olmak üzere tüm hurdalara verilen önemin artmasıyla birlikte bu işle meşgul olan kişi ve firmaların sayısında da bir artış gözlemlenmektedir. Bu işle yakından ilgilenen firmamız diğerlerinden farklı olarak yüksek tonlu alım yapmakta ve yüksek fiyatla da ödemesini yerinde yapmaktadır. Aynı zamanda adresten alarak müşterilerini yormadan kısa sürede süreci tamamlamaktadır.

Yerinden hurda kağıt alan hurdacı firması olarak en kazançlı alış verişi bizimle yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Yurdumuzun emen her yerinden yüklü miktardaki hurdaya ayrılan tüm kağıtları kısa sürede adresinden almaktayız. Piyasa değerinin biraz daha üstü oranlarla aldığımız bu hurdalar için ödemesini de anında yapmaktayız. Böylece hızlı ve güvenilir bir biçimde süreci tamamlamaktayız.

Her Türlü Hurda Kağıt Alımı

Kral Metal kuruluş tarihinden günümüze kadar gelen süreçte her zaman en yüksek fiyattan olmak üzere her türlü hurda kağıt alımı yaparak müşterilerini memnun etmiştir. Her geçen gün sektörde büyüyerek faaliyetlerine devam eden firmamız, geri dönüşüm konusunda yaşanan gelişmeleri de yakinen takip etmektedir. Özellikle fiyat konusunda güncel oranları takip ederek anında uygulamaya koyarak müşterilerimizin en ufak mağduriyet yaşamaması için çabalamaktayız.

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere malzeme olarak kağıt birçok farklı şekilde kullanılabilmektedir. Bu nedenle hurdası da oldukça farklı türlerde çıkabilmektedir. Firmamız ise her türlü kağıt hurda alımı yaparak oluşabilen tüm hurdaları toplamaktadır. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmanız durumunda daha detaylı bilgi almanız da mümkündür.

Hurda Kağıt Kilosu Ne Kadar?

Aktif olarak çalışan telefon destek hattımıza gelen soruların başında hurda kağıt kilosu ne kadar sorusu gelmektedir. Birçok müşterimiz bu konuda bizi olduğu gibi başka yerleri de arayarak fiyat bilgisi talep etmektedir. En çok kazandıran yerle çalışmak amacıyla yapılan bu aramalar sonucunda firmamızla çalışacağınızdan emin olabilirsiniz. Piyasa değerlerinin üzerinde hurda kağıt alım fiyatları sunan firmamız, yıllardır bu şekilde çalışmaktadır.

Hurda kağıt fiyatları ne kadar sorusuna cevap ararken karşılaşacağınız rakamlar yaklaşık olarak birbirinin benzeri olacaktır. Ta ki Kral Metal’den alacağınız hurda kağıt fiyatları bilgisine kadar. Bizden aldığınız fiyatlar piyasa verilerinin üzerinde olacağı için bizimle gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Güncel Hurda Kağıt Fiyatları 2022

Piyasalara bir göz attığınızda güncel hurda kağıt fiyatları 2022 için en yüksek oranların firmamız tarafından belirlendiğini kolaylıkla görebilirsiniz. Bu konuda sahip olduğunuz tüm hurda kağıt malzemelerinizi almamız için bizi arayarak fiyat konusunu da öğrenebilirsiniz. Hatta yüksek tonajlı olması halinde daha fazla kazanç sağlamanız için özel birim fiyat teklifimizi mutlaka öğrenmelisiniz.

Hurda kağıt fiyatları güncel listemize bakmadan hurdalarınızı satmanızı önermiyoruz. Gerek çağrı merkezinden gerekse bizzat iş yerimizden öğreneceğiniz hurda kağıt alım fiyatları bilgisinden sonra en çok kazanç elde etmek için bizimle çalışmak isteyeceksiniz. Uzun süredir yer aldığımız bu sektörde tarafımıza gelen geri dönütlerden de anlaşılacağı üzere en çok kazandıran hurdacı firması olarak bu prensiple sektörde yer almaya devam edeceğiz.


İlk yorumu sen yap!

Telefon Et! Whatsapp