Skip to main content

Hurda Kablo

hurda kablo

Firmamız tarafından yüksek miktarda olmak kaydıyla adresten hurda kablo alımı yapılmaktadır. Bunun yanı sıra piyasa verilerinin üstünde bir fiyatla ve yerinde ödeme şeklinde çalışmaktayız. Bu şekilde çalışarak uzun yıllardır yer aldığımız hurdacılık piyasasında kök salmış bulunmaktayız. Dilediğiniz zaman bir telefon açarak hurda kablolarınızın bulunduğu adresten alınmasını talep edebilirsiniz. Alanında uzman hurdacı personellerimiz ve son teknolojiyle hurdacılık için özel olarak donatılmış araçlarımızla kısa sürede tüm söz konusu kablo hurdası için adresten alınmasını geçekleştirmekteyiz.

Kablolar, iletkenliği nedeniyle elektrikli aletlerde, enerji nakil hatlarında, ev ve iş yeri aydınlatması için elektrik iletiminde kullanılmaktadır. Kullanıldığı yere göre de alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, çelik sargılı kablo gibi türleri bulunmaktadır. Türkiye’nin her bir yerinden hurda kablo olarak nitelendirebileceğimiz tüm kabloları yerinden ve yüksek fiyatla almaktayız. Böylece kablo hurdası malzemeler geri dönüşümle yeniden kullanılabilir hale gelmek üzere değerlendirilmektedir. Sahibine de önemli miktarda maddi getiri sağlamaktadır.

Firmamız hurda kablo konusunda hurdacılık sektöründe aktif bir şekilde yer alarak piyasaların ihtiyacı doğrultusunda hizmet vermektedir. Sektör gereksinimlerini ve güncel gelişmeleri yakından takip ederek müşteri memnuniyeti kapsamında bünyemize katmaktayız. Hurda ticareti ile kablo hurdalarının çöp olarak muamele görmemesi ve geri dönüşüme kazandırılması için çaba sarf etmekteyiz. Yüksek tonajlı, yüksek fiyatlı, yerinden alma ve yerinde ödeme hizmetlerimiz sayesinde piyasanın öncü isimlerinden birisi olarak yerimizi almış bulunmaktayız. Kaliteli ve güvenilir kablo hurdası alımı için bizi aramanız yeterlidir.

Yoğun olarak aldığımız hurda kablo çeşitleri için şöyle bir listeleme yapabiliriz.

  • Karışık hurda kablo,
  • Antigronhurda kablo,
  • Yer altı enerji hurda kablo,
  • TTR hurda kablo,
  • Çelik zırh hurda kablo,
  • Fare yemez hurda kablo,
  • Koaksiyel hurda kablo,
  • Alçak gerilim hurda kablo,
  • Tek damar kalın iç tesisat hurda kablo.

Yüksek Fiyatla Hurda Kablo Alan Yerler

Kral Metal yüksek fiyatla hurda kablo alan yerler arasında en çok tercih edilen isimlerden birisi olmaktadır. Firmamız birçok hurda türünde olduğu gibi kablo hurdası için de adresten yüksek miktarlı olacak şekilde alım yapmaktadır. Sahip olduğunuz yüksek miktardaki kablo hurdaları için verecek yer aradığınızda karşınıza çıkacak firmalardan birisi de Kral Metal olacaktır. Çağrı merkezimizle yapacağınız görüşme sonrasında en yüksek fiyatla ve yerinde ödeme şeklinde çalışmamız sayesinde tüm hurda kablo için bizimle anlaşacağınızdan eminiz.

Etrafınızda yer alan çok sayıda hurdacı firması arasında yüksek fiyatla hurda kablo alan yerler bulmak biraz zor olacaktır. Bu nedenle kurumsal olarak uzun yıllardır hizmet veren Kral Metal ile gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Bizi diğerlerinden ayıran 4 temel özelliğimiz mevcuttur. Bunlar; yüksek tonajlı alma, yüksek fiyatlı alma, adresten alma ve ödemesini yerinde yapma özelliklerimizdir. Kuruluşumuzdan günümüze gelene kadar bu şekilde çalışmamız sonucunda sektörün en çok aranan öncü firması konumuna ulaşmış bulunmaktayız. Böylece yüksek fiyatla hurda kablo alımı yaparak hem müşterilerimizi memnun etmekte hem de geri dönüşüm süreçlerine destek olmaktayız.

Yerinde Ödemeyle Adresten Hurda Kablo Alımı

Kral Metal olarak sektörün öncü firmalarından birisi olmamızı sağlayan en önemli özelliklerimizden birisi olarak yerinde ödemeyle adresten hurda kablo alımı hizmetimizden söz etmiştik. Bu şekilde çalışarak profesyonel hurdacılık faaliyetlerinde ve geri dönüşüm işlerinde yerimizi almaktayız. Hem bir ticaret hem de vatani görev olarak gördüğümüz hurdacılık işinde müşteri odaklı olarak kesintisiz hizmet vermeye devam edeceğiz.

Firmamız yerinde ödemeyle adresten hurda kablo alımı yaparak siz değerli müşterilerimizi fazla yormadan tüm hurdalarınızı paraya çevirmenize yardımcı olmaktadır. Firmamızı arayarak vereceğiniz adresinize kısa süre gelerek tüm kablo hurdası malzemelerinizin alınmasını gerçekleştirmekteyiz. Tartma işlemlerinin ardından anlaştığımız birim fiyata göre tarafınıza ödenecek miktarı belirliyoruz. Son olarak da paranızı yerinde ödeyerek oradan ayrılıyoruz. Günün sonunda siz hurda kablo kalabalığından ve görüntü kirliliğinden kurtularak paraya çevirmiş oluyoruz. Biz de hurda kablolarınızı geri dönüşüm süreçlerine kazandırmak üzere adresinizden ayrılarak süreci tamamlıyoruz.

En Yakın Hurda Kablo Alan Hurdacı Firması

Firmamız sizlere en yakın hurda kablo alan hurdacı firması olarak bir telefon mesafesinde bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman arayıp adresinizi iletmeniz tüm kablo hurdası malzemelerinizin adresinizden alınması için kâfi gelecektir. Kral metal olarak doğal kaynakların korunmasına, çevreye ve ülke ekonomisine son derece hassas yaklaşmaktayız. Bu doğrultuda bilinçli hareket ederek yüksek fiyatlarla, adresten ve yerinde ödemeyle hurda kablo alımı yapmaktayız. Firmamız kurulduğu ilk günlerden beri bu şekilde hareket ederek müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflemektedir.

Hurda kablo alan en yakın hurdacı firması aradığınızla doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi arayarak adresinizi bildirdikten sonra kısa sürede ekiplerimiz gelecektir. Hurda kablosuçeşitleri gibi konularda gerekli inceleme yapılarak ihtiyaç duyulursa ayrıştırılması yapılır. Hassas tartı ile tonajı belirlenir. Ortaya çıkan miktara göre tarafınıza anlaştığımız üzere ödemesi hesaplanarak hem orada yapılır.

Kablolar iletken bir yapıdadır, bu sebeple birçok yerde karşımıza çıkabilmektedir. Bu nedenle kablo hurdası geri dönüşümde önemli bir yere sahiptir. Özellikle en çok bulunan telefon hattı kablosu, yer altı enerji kablosu ve elektrik kablosu gibi türler en çok bulunan ve rağbet gören kablo hurda türleridir. Piyasa değerinin yüksek olmasının yanı sıra bulunması da diğerlerine nazaran daha az olduğu için çokça talebi olmaktadır. Kral Metal olarak bu noktada hem piyasaların ihtiyacının bir kısmını karşılamak hem de sahiplerine para kazandırmak amacıyla en yakın hurda kablo alan hurdacı firması olarak yerimizi almaktayız.

Hurda Kablo Alan Hurdacı Telefonu

Günün her hangi bir vaktinde hurda kablo alan hurdacı telefonu hattımızı arayarak yüksek tonajlı tüm hurdalarınızın yerinden alınmasını talep edebilirsiniz. Hayatımızın ve gündelik işlerimizin birçok yerinde kablolar yer almaktadır. Gelişen teknolojiyle birlikte kullanım alanı ve türleri de giderek yaygınlaşmaktadır. Tüm bu gelişmeler neticesinde gerek kullanım süresinin dolması gerekse çeşitli sebeplerle kullanılamaz hale gelmesi sonucunda karşımıza hurda kablo olarak çıkmaktadır. Biz de bu hurdaları yüksek fiyatlarla alarak yeniden kullanılabilir hale gelmesi için geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Sürekli olarak aldığımız hurdalardan birisi olduğu için kablo hurdası ile ilgili sıkça sorularla karşılaşmaktayız. Daha çok fiyat ve çalışma şeklimizle ilgili olan bu sorular kablo hurdası alan hurdacı telefonu hattımız üzerinden gelmektedir. Orada çalışan çağrı merkezi personellerimiz sizlerin sorularına cevap verecek yetkinlikte ve profesyonelliktedir. Bu nedenle aklınıza takılan tüm sorularınızı arayarak sorabilirsiniz. Ayrıca adresinizi bildirerek tüm kablo hurdalarınızın alınmasını da sağlayabilirsiniz.

Yüksek Tonajlı Hurda Kablo Alan Hurdacı Firması

Firmamızın en temel özelliklerinden birisi yüksek tonajlı hurda kablo alan hurdacı firması olmasıdır. Piyasada çok sayıda hurdacı firması bulmak mümkündür. Bu firmalardan farklı olarak tüm yüksek miktardaki hurda kabloları adresinizden almaktayız. Kendi bünyemizde çalışan teknik hurdacı araçlarımızla bulunduğunuz yerdeki tüm kablo hurdası malzemeleri kısa sürede almaktayız. Parasını da yerinde ödemekteyiz.

Yüksek tonajlı hurda kablo alan hurdacı firması bulmak her zaman kolay olmayacaktır. Yüksek miktardaki hurda kablo için onları alabilecek büyüklükteki araç, ilgili teknik personel ve bu hurdaların tutulacağı büyüklükteki yer gibi hususlar oldukça önemlidir. Bu nedenle yüksek tonlu olarak alan hurdacı bulmak her zaman çok kolay olmayabilir. Bu hususta ülkemizin neresinde olursanız olun tüm kablo hurdalarınızı Kral Metal olarak dilediğiniz zaman adresinizden ivedilikle almaktayız. Geri dönüşüme kazandırdığımız hurdaların yanı sıra sizi bunların muhafazası ve nakli gibi konularla uğraştırmadan kolaylıkla paraya çevirmenize yardımcı olmaktayız.

Her Türlü Hurda Kablo Alımı

Kral Metal olarak bulunduğu lokasyon fark etmeksizin araçlarımızın ulaşabildiği tüm iller ve ilçelerden her türlü hurda kablo alımı yapmaktayız. Ulaşım, enerji, iletişim, inşaat gibi birçok sektörde kullanıldığı için bol miktarda da hurda kablo çıkması mümkündür. Dışı plastik içi de bakır iletken olan kablolar için 2 çeşit hurda söz konusudur. Bu hurdaların ayrıştırılması için herhangi bir yol izlemenize gerek bulunmuyor. Firmamız o haliyle alarak profesyonel bir şekilde ayrıştırmaya tabi tutmaktadır. Böylece herhangi bir israf ve yıpratma olmadan hurda kablolardan maksimum fayda ve kazanç sağlanabilmektedir.

Firmamız birçok hurda türünde olduğu gibi kablo hurdası konusunda da her türlü hurda kablo alım yapmaktadır. Alt türleri fark etmeksizin yüksek tonlu olmak üzere tüm kablo hurdalarını adresten almaktayız. Piyasadaki hurda kablo alan firmalar arasında en yüksek fiyatlı alım Kral Metal çatısı altında olmaktadır. Firmamızı arayıp bu konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti konusunda hassasiyetle hareket eden hurdacı çağrı hattımızla görüşmenizin ardından her çeşit kablo hurdası için adresinizi bırakarak alınmasını sağlayabilirsiniz.

Hurda Kablo Fiyatları Ne Kadar?

Elinizde bulunan ve işlevselliğini yitirmiş kabloları değerlendirerek paraya çevirmek istediğinizde aklınıza gelecek ilk sorulardan birisi hurda kablo fiyatları ne kadar sorusu olacaktır. Firmamız, piyasa fiyatlarının üstünde bir alımla bu konuda müşterilerini memnun etmek meylindedir. Sürekli yakından takip ederek belirlediğimiz hurda kablo kilosu en yüksek fiyatla firmamızda olacak şekilde güncellenmektedir. En ufak elektrikli ev aletlerinden tutun enerji nakil hatlarına kadar oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olduğu için genelde yüklü miktarda kablo hurdası söz konusu olmaktadır Bu da tonajı arttıkça daha yüksek fiyatla yerinden almamıza zemin oluşturmaktadır.

Hurda kablo alan hurda alım firması olarak çok uzun süredir bu sektörde etkin bir biçimde yer almaktayız. Tamamen kendi personellerimiz ve araçlarımızla çalışarak herhangi bir aksaklığa veya gecikmeye mahal vermemekteyiz. Sağlamış olduğumuz hizmetlerimiz tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olduğu için sektörde en çok tercih edilen hurdacı olmaktayız. Bunun bilincinde ve sorumluluğunun farkında olarak hurda kablo konusunda üst düzey hizmet vermeye gayret etmekteyiz.

Güncel Hurda Kablo Fiyatları Kaç TL

Bazı gelişmeler doğrultusunda hurda fiyatlarında da anlık değişimler olabileceği için güncel hurda kablo fiyatları kaç TL diyerek firmamızı arayabilirsiniz. Sürekli hurdacı borsasını yakinen takip eden uzmanlarımız bu konuda oldukça hassa bir şekilde hareket etmektedir. Hurda kablo fiyatları ile ilgili değişiklikler söz konusu olduğunda hemen gerekli düzenlemeyi yaparak müşterilerimizin mağduriyet yaşamasının önüne geçmektedir. Bu konuda hem güvenilir hem de bol kazançlı hurda kablo alımı için bizimle irtibata geçerek hurdalarınızın bulunduğu yerin adresini bırakmanız yeterli olacaktır.

Güncel hurda kablo fiyatları 2022 verilerine baktığımızda küresel çapta yaşanan gelişmelerde oldukça etkilenmiş olduğunu görmekteyiz. Tüm gelişmelere karşın söz konusu hurda kablo fiyatları güncel tutularak gereken düzenlemeler tarafımızca sıkı takip altına alınmaktadır. Bu konuda siz değerli hurda sahiplerinin en iyi şekilde faydalanarak para kazanacağı en yüksek fiyatlar firmamız tarafından belirlenmektedir. Özellikle hurda kablo ton fiyatı konusunda yüksek miktarlı hurdalara uyguladığımız özel birim fiyat tarifemiz bulunmaktadır. Böylece zaten piyasalardan daha yüksek oranlarda alım yaparak daha fazla para kazanmanıza vesile olurken yüklü miktardaki kablo hurdası için uyguladığımız özel tarife ile kazancınızı daha da artıracaksınız.

Kral Metal olarak yüksek tonajlı olarak adresten hurda kablo alımı işi ile ülke ekonomisine, enerji tüketimine, çevrenin korunmasına, doğal kaynakların tüketiminin azaltılmasına, istihdama sağladığımız katkıların yanı sıra siz değerli hurda sahiplerinin de bol kazanç sağlamasına vesile olmaktayız.


İlk yorumu sen yap!