Skip to main content

Hurda Demir

Hurda Demir

İnşaat, ulaşım, otomotiv, denizcilik, havacılık, savunma sanayi, konteynır üretimi gibi birçok alanda yoğun olarak kullanılan demirler, zamanla işlevselliğini yitirerek hurda demir haline gelmektedir. Söz konusu bu hurdalar yüksek tonajlı olarak Kral Metal tarafından adresten alınmaktadır. Firmamız ülke genelinde herhangi bir noktada yer alan tüm demir hurdalarını kısa sürede yerinden alabilmektedir. Yüksek tonajlı olan tüm hurda demirleri adresinize ulaşarak kısa sürede araçlarımıza yüklüyoruz. Ödemesini de hemen yaparak kısa sürede hurda alım işini tamamlıyoruz.

Profesyonel bir şekilde çalışan personellerimiz için hurda demir miktarı fark etmeksizin kısa süre adresinizden alınmasını sağlamaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan araçlarımız en son teknolojik donanımlara sahip olup yüklü miktarda demir hurdalarının rahatlıkla taşınabilmesi amacıyla kullanıma uygundur. Böylelikle uzman personellerimiz ve donanımlı araçlarımızla hurdalarınızı kısa sürede adresinizden alabilmekteyiz.

Sahip olduğunuz hurda demir miktarı arttıkça tarafınıza ödeyeceğimiz hurda demir fiyatları da artışa geçmektedir. Bu sayede kazancınızın daha da artmasına yardımcı olarak hurdalarınızın değerlendirilmesine vesile olmaktayız. Söz konusu demir hurdalarınızı araçlarımıza yükledikten sonra kantarda tartıyoruz. Ortaya çıkan ağırlığa göre birim fiyattan tutarı hesaplayarak paranızı anında veriyoruz. Tüm süreci göz önünde bulundurduğumuzda hızlı ve güvenli bir şekilde hurdalarınızın tamamını yerinizden araçlarımıza yükleyip ödemenizi de en üst oranlardan yaparak işi tamamlamaktayız.

Firmamız hurda demir konusunda genel bir ayrıma gitmeden sahip olduğunuz tüm hurda demir çeşitleri için alım yapmaktadır. Piyasada en çok çıkan ve tarafımızca en çok alınan hurda demir türleri şöyle sıralanabilir:

 • DKP hurda demir,
 • Ekstra hurda demir,
 • Pik döküm hurda demir,
 • Pik talaşı hurda demir,
 • Karışık hurda demir,
 • Toplama hurda demir,
 • İnşaat yıkım hurda demir,
 • İnşaat söküm hurda demir,
 • Fabrika söküm hurda demir,
 • Kazan dairesi hurda demir,
 • Yangın merdiveni hurda demir,
 • Teneke hurda demir,
 • Talaş hurda demir,
 • Tufal hurda demir,
 • Bonus hurda demir…

Hurda Demir Alan Yerler

Etrafınıza bir göz attığınızda çok sayıda hurda demir alımı yapan hurdacı firmalarını görmeniz, bulmanız oldukça kolaydır. Çünkü hemen her alanda oldukça yaygın bir şekilde demir kullanılmaktadır. Ayrıca dünya üzerinde en çok bulunan metal, yine demirdir. Dayanıklı ve sert yapısı gereği birçok alanda en çok tercih edilen ana malzemelerden birisi olmaktadır. Hal böyle olunca hurda demir de en çok çıkan hurda türü olmaktadır doğal olarak.

Firmamız ülkemizin her bir yerinde aktif olarak çalışan hurda demir alımı yapan yerler arasında önde gelen isimlerden birisi olmaktadır. Yılların bizlere kazandırmış olduğu engin tecrübeler ve sektörel bilgi birikimleri kaliteli hizmet vermemizin önemli yapı taşlarından olmaktadır. Aynı zamanda yüksek tonajlı, yüksek fiyatlı, adresten alım ve yerinde ödeme gibi önemli hizmetlerimiz sayesinde her geçen gün daha fazla tercih edilmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hareket ederek hurda demir almamız, gücümüze güç katarken siz kıymetli müşterilerimizin de daha fazla kazanç elde etmesine zemin oluşturmaktadır.

Adresten Hurda Demir Alımı

Birçok hurda türünde olduğu gibi demirler için de adresten hurda demir alımı yapmaktayız. Adresten hurda alımı şeklinde çalışabilen hurdacı sayıları sınırlıdır. Çünkü bu işi yapabilecek yetkinlikte personellerin yanı sıra uygun büyüklükteki ve özelliklerdeki araçların da olması gerekmektedir. Bu nedenle firmamız hem gerekli yetkinlikteki personellere hem de olması gerektiği şekliyle uygun hurdacı araçlarına sahip olarak profesyonel bir şekilde adresten hurda demir alımı yapabilmektedir.

Firmamız bünyesinde bulunan araçlarımız tamamen kendimize ait olup adresten demir hurda alımı işiniz için son derece uygun donanımlara sahiptir. Bu nedenle söz konusu demir hurdalarınızın türü ve miktarı fark etmeksizin kısa sürede araçlarımıza yükleyebiliyoruz. Gerekli hallerde ayrıştırma ve yıkım gibi işerinizde de üzerimize düşeni yaparak süreci güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlayabilmekteyiz. Tüm bu sürecin kısa sürede tamamlanarak paranızı alabilmeniz için firmamızı arayarak adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır.

Faydalanmak istediğiniz adresten hurda demir alımı hizmetimiz için gün içerisinde firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bu konuda hurda demir fiyatları ne kadar gibi aklınıza takılan sorularınız varsa onları da sorarak detaylı cevap alabilirsiniz. Görüşmenizin sonunda vereceğiniz adresinize yoğunluk durumuna göre değişmekle beraber genellikle aynı gün gelerek tüm hurdalarınızı kısa sürede araçlarımıza yüklemekteyiz. Tüm bunları profesyonel olarak ekiplerimiz yaparken siz de uygun bir yerden elinizde çayınızla izleyebilirsiniz.

En Yakın Hurda Demir Alan Hurdacı

Kral Metal ailesi olarak sizlere en yakın hurda demir alan hurdacı olarak hizmet vermekteyiz. Sizlere en yakın olmamızın temelinde aktif olarak çalışan müşteri destek hattımız ve ülke genelindeki yapılanmamız yer almaktadır. Çağrı merkezimizi aradığınız zaman orada yer alan arkadaşlarımız sizlerin tüm sorularına detaylı cevaplar vererek aklınızdaki tüm soru işaretlerinin gitmesini sağlayacaktır. Alanında profesyonel olan ekiplerimiz ile yapacağınız görüşmeler neticesinde mevzu bahis hurda demirlerinizin nereye verileceğini daha sağlıklı bir şekilde belirleyeceksiniz.

En yakın hurda demir alan hurdacı firması olarak tarafımızı aradığınızda tüm hurdalarınızın kıs aşurede alımını sağlamak için adresinizi bırakmanız yeterli olacaktır. Eğer hurda demir malzemeleriniz için türlerini ve miktarını da yaklaşık olarak biliyorsanız size özel birim fiyat teklifimizden yararlanarak daha iyi fiyatlardan alınmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik vereceğimiz teklife göre yaklaşık ne kadar kazanç sağlayacağınızı da görerek ona göre hareket edebilirsiniz.

Hurda Demir Alan Hurdacı Telefonu

Yüksek miktarlı demir hurdalara sahipseniz yapacağınız ilk ve en önemli ey hemen hurda demir alan hurdacı telefonu numarası aramak olacaktır. Gerek etrafınıza sorarak gerekse internetten araştırarak elde edeceğiniz numaralardan birisi de Kral Metal hurdacı numarası olacaktır. Yapacağınız tüm görüşmelerin ardından ilgili hurdalarınızın Kral Metal tarafından alınmasına karar vereceğinizden eminiz. Çünkü firmamız tüm yüksek tonajlı hurda demir malzemeleriniz için piyasadan daha iyi fiyatlarla alım yapmaktadır. Üstelik tonajı arttıkça daha iyi fiyatlarla alımını yaparak kazancınızın katlanmasına vesile olmaktadır.

Hurda demir alan hurdacı telefonu hattımızı aradığınızda karşınıza çıkacak olan müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olacak yetkinlikte ve bilgi birikimindedir. Söz konusu görüşmede sahip olduğunuz tüm hurdalarınız için merak edilenleri sorabilir, aklınıza takılanların cevaplarını alabilirsiniz. Görüşmelerinizin ardından firmamızla çalışmaya karar verdiğiniz zaman sadece adresinizi iletmeniz yetecektir. Profesyonel hurdacı çalışanlarımız bıraktığınız adresinize hızlı bir şekilde intikal edecektir. Gerekli yüklemenin ardından paranızı da anında ödeyerek hurdalarınızı geri dönüşüm süreçlerine kazandırmak üzere süreci tamamlayacaktır.

Hurda Demir Alan Hurdacı Firmaları

Hurda demir alan hurdacı firmaları geri dönüşüm konusunda önemli bir noktada faaliyetlerde bulunmaktadır. Bu firmalardan birisi ve sektörün öncü isimlerinden olan Kral Metal, özellikle son yıllarda bu alanda daha fazla aktif rol almaktadır. Firmamız geri dönüşüme ve hurdalara olması gerektiği gibi önem vererek, her bir parçasını ziyan etmeden değerlendirme amacıyla hareket etmektedir. Bu alanda yer alan diğer firmalara nazaran daha fazla kazandıran ve yüksek tonlarda dahi kolaylıkla alım yapabilen firma olmamız, bizi en çok tercih edilen hurda demir alan hurdacı firmalarından birisi yapmaktadır.

Kral Metal olarak profesyonel olarak uzun yıllardan bu yana demir hurda alımı yapmaktayız. Piyasada yer alan hurda demir alan hurdacı firmaları arasında gerek yüksek kazanç sağlamanız gerekse güvenilir hurdacılık sayesinde en çok tercih edilen firma olmaktayız. Geri dönüşümle yeniden kullanıma kazandırılan demirlerin hammadde ihtiyacını karşılamada, enerji tasarrufu sağlanmasında, ithalatın azalmasında, çevrenin ve doğanın korunmasında ve ülke ekonomisine desteği konularında büyük katkıları bulunmaktadır. Bu konunun önemine haiz olarak çalıştığımız bu alanda sizlerin de desteği ile en çok kazandıran hurdacı firması olmaya devam etmekteyiz.

Her Türlü Hurda Demir Alımı

Kral Metal olarak ülkemizin dört bir yanında aktif bir şekilde çalışarak her türlü hurda demir alımı yapmaktayız. Dünyada en çok bulunan metal olan demir, yaygın bir biçimde kullanıldığı için hurdası da çoklu miktarlarda oluşmaktadır. Tüm bunların toplanarak yeniden geri dönüşüm süreçlerine katılması konusunda hurda demir alan firmalardan birisi olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Firmamız hurda demir alanlar arasında siz değerli müşterilerine en çok kazandıran ve en kaliteli hizmet sunan hurdacı firmasıdır. Adresinizde yer alan ve tarafımızca alınmasına karar verdiğiniz hurda demirleriniz için her türlü hurda demir alımı sürecini hemen başlatarak kısa sürede nihayete erdirmekteyiz. Süreç sonunda geri dönüşüme kazandırdığımız her bir hurda demir sayesinde başta ülke ekonomisi olmak üzere, doğaya, çevreye, enerji tüketimine, istihdama ve daha pek çok alana olumlu katkılar sunmaktayız. Bu ulvi süreçte yer almanın verdiği mutlulukla siz değerli müşterilerimize daha fazla kazandırma gayesinde her türlü hurda demir alımı yapmaya devam edeceğiz.

Hurda Demir Fiyatları

Firmamız hurda borsasınız ve piyasa verilerini yakından takip ederek hurda demir fiyatları için bir değer belirlemektedir. Bu değer piyasadan daha yüksekte olmaktadır ve siz kıymetli hurda sahipleri için daha fazla kazanç ede etmek demektir. Özellikle yüksek tonajlı alımlarda hurda demir türleri  için değişmekle birlikte piyasalardan daha fazla oranlarda alım yaparak zaten piyasadan fazla olan kazancınızın daha da artmasına olanak tanımaktayız.

Hurda demir kilosu kaç lira diye merak ediyorsanız firmamızı arayarak kısa sürede öğrenebilirsiniz. Çağrı merkezimizde sorularınızı cevaplayan arkadaşlarımıza hurda demir ton fiyatı ne kadar diye sorarak cevabını öğrenebilirsiniz. Aktif olarak sizlerin hizmetinde bulunan firmamıza gelerek da aklınıza takılan tüm sorularınıza doyurucu cevaplar alabilirsiniz.

Hurda Demir Alım Fiyatları

Etrafınıza bir göz gezdirdiğinizde göreceğiniz hurda demir alım fiyatları hemen her yerde ya aynı ya da birbirine oldukça yakın oranlarda olacaktır. Kral Metal olarak müşteri memnuniyeti odaklı izlediğimiz hurdacılık politikası gereği hurda demir kilosu en yüksek oranlardan olacak şekilde uygulanmaktadır. Hurda demir alan hurda alım firması olarak siz kıymetli müşterilerimizin en karlı çıkacağı şekilde tüm hurda demir çeşitleri için fiyatlarımızı piyasalardan yüksek tutmaktayız.

Firmamız tarafından büyük emekler sonucunda belirlenen hurda demir fiyatları piyasa değerlerinden yüksekte olmaktadır. Böylelikle en ok tercih edilen firma olarak geri dönüşüm konusunda üzerimize düşeni başarılı bir şekilde yerine getirebilmekteyiz. Siz de sahip olduğunuz yüksek tonajlı tüm hurda demirler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güncel Hurda Demir Fiyatları

Üzerinde yaşadığımız şu coğrafyada güncel hurda demir fiyatları karılaştırıldığında en yüksek fiyatları şüphesiz Kral Metal fiyat listesinde bulacaksınız. Firmamız yıllardır yer aldığı hurdacılık sektöründe kendi menfaati ve kazancından evvel müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hurdacılık sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırmıştır. Bu sayede vermiş olduğumuz güvenilir hurdacılık hizmeti bize çok daha fazla müşteri kazandırmıştır. Bu da daha çok fazla hurda demir ve daha çok geri dönüşümle kazanılan malzeme anlamına gelmektedir.

Güncel hurda demir fiyatları konusunda firmamızdan bilgi almadan ufacık bir hurdanızı dahi başkasına vermemenizi öneriyoruz. Çünkü hurda demir kilo fiyatı ne kadar sorusuna alacağınız cevaplar arasında en yüksek miktarlı olanı firmamızdan alacağınızdan eminiz. Uzun süredir faaliyetlerde bulunduğumuz hurdacı piyasasında daima en çok kazandıran firma olarak bu unvanımızı sürdürme gayesindeyiz. Bu nedenle firmamızın belirlemiş olduğu hurda demir fiyatları 2022 güncel listemize bakmadan karar vermeyin.


İlk yorumu sen yap!

Telefon Et! Whatsapp