Skip to main content

Hurda Bakır

hurda bakır

Hurdacılık sektöründe yer alan birçok farklı hurda türleri arasında en değerli olanı şüphesiz hurda bakır olmaktadır. Doğada az bulunması, birçok sektör için olmazsa olmazlardan olması, enerji ve ısıyı çok iyi iletmesi gibi sebepler bu madenin kıymetli olmasına yol açmaktadır. Yine aynı sebepler nedeniyle geri dönüşüm süreçleri için hurdası da kıymetli hurda türleri arasında ön sıralarda olmaktadır. Bu nedenle birçok firma bakır hurdası alımı işinde aktif olarak yer almaktadır.

Ülkemizde Artvin, Rize, Kastamonu ve Elazığ gibi illerimizde bakır madenleri bulunmaktadır. Fakat buralardan çıkarılan bakır rezervleri ülkemiz ihtiyaçlarını karşılayamamaktadır. Bu nedenle sürekli artan ihtiyacı karşılayabilmek adına dışarıdan ithal edilmesi gerekiyor. Firmamız tarafından toplanan bakır hurdası geri dönüşüm süreçlerinin ardından yeniden kullanılabilir hale getirilerek piyasaya tekrardan sürülmektedir. Böylelikle hammadde konusunda dışarıdan ithal edilmesi gereken bakır miktarı azalarak ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Firmamız hurda bakır konusunda gereken önemi göstererek ülke ekonomisine desteğini sürdürme meylinde hareket etmektedir.

Kral Metal olarak uzun yıllardan bu yana yer aldığımız hurdacılık sektöründe bakır hurdası gibi birçok hurda türlerini alarak geri dönüşüm süreçlerine kazandırmış bulunmaktayız. Günümüzde de yoğun bir şekilde devam ettiğimiz hurda alımı alanında sektörün öncü firmalarından birisi konumundayız. Firmamızı farklı kılan şu dört ana hizmetimizdir ve müşteri memnuniyeti için asla ödün vermeden bu şekilde çalışmaya devam etmekteyiz:

 • Adresten alım,
 • Yüksek fiyatlı alım,
 • Yüksek miktarda alım,
 • Yerinde ödeme.

Yukarıda bahsedilen 4 ana hizmet şeklimiz vesilesiyle siz değerli hurda bakır sahiplerine piyasadan çok daha fazla oranlarda para kazandırmaktayız. Gün içerisinde telefonla sorularınızı cevaplayan çağrı merkezimizi arayarak bu konuda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bakır hurdası malzemeleriniz bulunduğu adresi tarafımıza iletmeniz halinde kısa sürede alınmasını sağlamaktayız. Firmamız bünyesinde çalışan profesyonel hurdacı ekibimiz ve hurdacı araçlarımızla tüm hurdalarınızı ivedilikle yerinden alabilmekteyiz. Tartma işleminin ardından ödemesini de anında yaparak tüm süreci kısa sürede nihayete erdirmekteyiz.

Kral Metal olarak aldığımız ve geri dönüşümle yeniden kullanılabilir hale gelmesine vesile olduğumuz hurda bakır çeşitlerini şöyle sıralayabiliriz:

 • Soyma hurda bakır,
 • Lama hurda bakır,
 • Trafo hurda bakır,
 • Kalaylı hurda bakır,
 • Bobin hurda bakır,
 • Talaş hurda bakır,
 • TTR kırma hurda bakır,
 • % 98 külçe hurda bakır,
 • Kırkambar hurda bakır gibi bakır hurdası türleri başta olmak üzere tüm hurda bakırlar tarafımızca alınmaktadır.

Yüksek Fiyatla Hurda Bakır Alan Yerler

Firmamız yüksek fiyatla hurda bakır alan yerler arasında önde gelen hurdacı firmasıdır. Yüksek tonajlı tüm bakır hurdalara miktarına göre artan oranlarda daha fazla birim fiyat ödemesi yapmaktayız. Böylece piyasadan çok daha iyi fiyatlarda alarak siz kıymetli hurda sahiplerine daha fazla para kazandırmaktayız.

Sektördeki en yüksek fiyatla hurda bakır alımı yapan hurdacı firması olarak yoğun bir biçimde yüksek tonajlı bakır hurdası almaktayız. Piyasada bu şekilde çalışan ender firmalardan birisi olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Yıllardır yer aldığımız bu camiada edindiğimiz tecrübeler ışığında hizmet kalitemizi sürekli artırma ve geliştirme niyetiyle hareket etmekteyiz.

Piyasada çok sayıda bakır hurdası alan yerler bulmak mümkündür. İrili ufaklı birçok hurdacı firmasının yer aldığı sektörde yüksek fiyatla hurda bakır alan yerler bulmak biraz daha zor olmaktadır. Çünkü bu işi yapabilmek için bazı önemli hususların o firmada bulunması gerekir. Bunlar genel olarak profesyonel hurdacı çalışanları, son teknolojiyle donatılmış hurdacı araçları ve adresten yüksek miktarlı hurda alım hizmeti olarak sıralanabilir. Firmamız bu hususta gerekli tüm donanımlara ve profesyonel çalışanlara sahip olarak hurda bakır almaktadır.

Yerinde Ödemeyle Adresten Hurda Bakır Alımı

Bizi biz yapan ve sizlere en çok kazandıran özelliklerimizden birisi de yerinde ödemeyle adresten hurda bakır alımı yapmamızdır. Firmamızı sektörde öncü isimler arasına alan bu özelliğimiz sayesinde tüm bakır hurdalarınızı en iyi fiyatlarla yerinde ödemesini yaparak adresinizden almaktayız. Yüksek miktardaki tüm hurda bakırlar için kendi bünyemizde bulunan araçlarımız vasıtasıyla hızlı ve güvenli bir şekilde alım yapabilmekteyiz.

Kendi bünyemizde bulunan hurdacı araçlarımız aracılığıyla yaptığımız adresten hurda bakır alımı işi hem bizlere hem de sizlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Firmamızın masraflarını düşürürken sizlere de daha yüksek birim fiyatla hurdalarınızı satma imkanı sağlamaktadır. Bu şekilde çalışarak yerinde ödemeyle adresten hurda bakır alımı yapmaya devam etmekteyiz.

En Yakın Hurda Bakır Alan Hurdacı

Firmamız en yakın hurda bakır alan hurdacı olarak sizlere sadece bir telefon kadar uzaklıkta bulunmaktadır. Gün içerisinde dilediğiniz zaman bakır hurdalarınız için çağrı merkezimizi arayarak aklınıza takılan tüm sorularınıza dolu dolu cevaplar alabilirsiniz. Güncel hurda bakır fiyatları, alımını yaptığımız hurda bakır türleri gibi konularda aklınızdaki tüm soruları sorabilirsiniz. Çağrı merkezi personellerimiz profesyonel olarak tüm sorularınıza özenle cevap vererek merakınızı giderecektir.

Birçok alanda yoğun bir şekilde kullanılan bakır, zamanla işlevselliğini yitirerek kullanılamaz hale gelmektedir. Bu aşamada ise yeniden kullanılabilir özelliği sayesinde geri dönüşüme kazandırılması önemlidir. Kral Metal ailesi olarak firmamız hurdacılık piyasasında adı geçen tüm hurda türlerinde olduğu gibi bakır hurdası konusunda da aktif olarak alım yapmaktadır. Bulunduğunuz yere en yakın hurda bakır alan hurdacı olarak sahip olduğunuz tüm hurda bakır için yüklü miktarda olmak kaydıyla adresinizden alınmasını sağlamaktayız.

Hurda Bakır Alan Hurdacı Telefonu

Yüksek miktarlı bakır hurdalarınızı değerlendirmek amacıyla arayışa girdiğinizde aklınıza ilk olarak hurda bakır alan hurdacı telefonu numarası bulmak gelecektir. Etrafınıza sorduğunuzda veya internetten araştırdığınızda birçok numaraya ulaşmanız mümkündür. Fakat yüksek tonlu, yüksek karlı ve adresten alarak ödemesini de adresinde yapan hurdacı firması bulmak oldukça kısıtlıdır. Bu noktada sizlere çok yakın bir mesafede yer alarak kesintisiz hizmet vermekteyiz. Tüm bakır hurdası türleriniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Firmamız hurda bakır alan hurdacı telefonu hattımız üzerinden ülke genelinde kesintisiz hizmet vermektedir. Gün içerisinde aktif bir şekilde çağrılara bakan çalışanlarımıza genelde hurda bakır kilosu ve çalışma şeklimiz gibi sorular sorulmaktadır. Bakır hurdaları ile ilgili tüm süreçlere ve fiyat bilgilerine müşteri destek hattımız aracılığıyla rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz zaman bakır hurdası alan hurdacı numarası üzerinden bizimle iletişime geçerek ilgili süreci kolaylıkla başlatabilirsiniz.

Yüksek Tonajlı Hurda Bakır Alan Hurdacı Firmaları

Kral Metal olarak firmamızın en büyük özelliklerinden birisi yüksek tonajlı hurda bakır alan hurdacı firmalarından birisi olmasıdır. Etrafınızda bu konuda güvenle ve sağlıklı bir şekilde çalışabilecek hurdacı firması bulmak oldukça güçtür. Çünkü bu şekilde çalışabilmek ciddi yatırım gerektirir. Hem çalışacak profesyonel insan gücü hem de son teknolojiyle donatılmış özel hurdacı araçlarının olması elzemdir. Firmamız bu konuda sektörün ve çağın gerektirdiği şekliyle insan gücüne ve araçlara sahip olarak faaliyetlerde bulunmaktadır. Böylece adresinizden yüksek tonajlı olacak şekilde başta hurda bakır olmak üzere tüm hurdaları kolaylıkla alabilmekteyiz.

Kapınızdan yüksek tonajlı hurda bakır alan hurdacı firmasına ihtiyaç duyduğunuzda sizlere sadece bir telefon kadar uzaklıktayız. Firmamız yüksek tonlardaki hurdalarınızın adresinizden alınması için araçlarımızı ve yetkili personellerimizi kısa sürede adresinizde olacak şekilde yönlendirmektedir. Dilediğiniz zaman tüm yüksek tonlardaki bakır hurdası türleri için çağrı merkezimizi arayarak gönül rahatlığıyla adresinizden alınmasını talep edebilirsiniz.

Her Türlü Hurda Bakır Alımı

Birçok alanda kullanılarak hayatımızın adeta bir parçası olan bakırlar için, zamanla kullanılamaz hale gelmesi nedeniyle her türlü hurda bakır alımı yaparak geri dönüşüme kazandırmaktayız. Ülkemizde kısıtlı miktarlarda hammadde olarak bulunması ve sürekli artan pazar ihtiyacı nedeniyle bakırın daha çok oranda hammadde olarak bulunması ihtiyacı hasıl olmaktadır. Üretilenden çok daha fazla olan bakır ihtiyacını karşılama noktasında geri dönüşümün katkısı oldukça fazladır. Bu noktada hurda bakır alarak geri dönüşüm süreçlerine dahil etmekteyiz. Süreç sonunda yeniden kullanılabilir hale gelen bakır, sektördeki ihtiyacı büyük ölçüde karşılamaktadır.

Özellikle son dönemlerde başta bakır hurdası olmak üzere birçok hurda türü için geri dönüşümle öneminin arttığını görmekteyiz. Gerek devlet desteği gerekse sektörel yönelimler, hurdaların daha fazla önemsenerek geri dönüşümle yeniden kullanılabilir olanları için adeta sıçrama yaptı diyebiliriz. Artık çöpe atılmayarak biriktirilen tüm hurdalar, günün sonunda ilgili işlemlerden geçirilerek hammadde olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu da başta ülke ekonomisi, çevre, istihdam, doğal kaynaklar, enerji tüketimi olmak üzere birçok alanda büyük katkılar sağlamaktadır. Kral Metal olarak biz de her çeşit bakır hurdası alarak bu halkadaki yerimizi almaktayız.

Hurda Bakır Kilo Fiyatları Kaç Lira?

Sürekli aktif olarak çalışan çağrı merkezimize gelen aramaların büyük bir kısmı hurda bakır kilo fiyatı kaç lira tarzı sorulardan oluşmaktadır. Elinde yüksek tonlu hurda bakır olan birçok kimse bizi arayarak fiyat bilgisi almaktadır. Hurda bakır kilosu piyasadaki en yüksek hurda fiyatlardan biri olmaktadır. Maden hali ve hurdası oldukça değerli olan bakır için geri dönüşümün önemi oldukça büyüktür. Bu cihetten bakıldığında hurda bakır alan hurda alım firması olarak aktif bir biçimde hurda bakır alımı yapmaktayız.

Firmamız bünyesinde çalışan teknik ekiplerimizden hurda bakır ton fiyatı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Piyasa değerlerinin oldukça üstünde bir fiyattan tüm hurda bakır çeşitleri için adresinizden alınmasını talep edebilirsiniz. İlgili ekiplerimiz kısa sürede söz konusu adresinize ulaşarak tüm bakır hurdalarınızı araçlarımıza yükleyerek oradan ayrılacaktır. Ödemesini de hemen orada yaparak paranızı teslim edecektir. Siz de bizimle çalışmanın sonucunda değerinin üstünde satmış olduğunuz hurdalarınızdan daha fazla miktarda kazanç elde etmiş olacaksınız.

Hurda Bakır Alım Fiyatları Ne Kadar?

Sahip olduğunuz her türlü bakır hurdası için hurda bakır alım fiyatı ne kadar sorusuna cevap aradığınızda piyasada birbirine oldukça yakın fiyatlar bulacaksınız. Bu fiyatlar genel olarak hurda borsası ve piyasa verilerine göre oluştuğu için birbirine yakın olmaları gayet doğaldır. Fakat Kral Metal olarak belirlediğimiz hurda bakır fiyatları piyasa değerlerinin daha üzerindedir. Üstelik yüksek tonlu olması halinde bu fiyatlar biraz daha artmaktadır. Böylelikle firmamız tarafından uygulanan hurda bakır fiyatları 2022 güncel oranları piyasanın oldukça üzerinde bir değerlere çıkmaktadır.

Firmamız tarafından uygulanan bakır hurdası güncel fiyatları siz değerli hurda sahiplerinin piyasadan daha fazla oranlarda kazanç elde etmesine vesile olmaktadır. Hurda bakır için bir yandan geri dönüşümle yeniden kullanılabilir hale gelmesi için vesile olurken bir yandan da daha fazla gelir elde ederek kazancınızı kat kat artıracaksınız. Biz de bakır hurdası alan hurdacı firması olarak su süreçte hem ülkemiz açısından hem de sizlerin memnuniyeti açısından üzerimize düşüneni yapma gayretinde içerisinde faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.

Güncel Hurda Bakır Fiyatları Kaç TL?

Oldukça kıymetli bir maden ve hurda olan bakır için güncel hurda bakır fiyatları kaç TL sorusu firmamız tarafından cevabı sürekli takip edilen bir soru olmaktadır. Piyasada çok kullanılan bakır malzemeler zamanla kullanılamaz hale geldiklerinde hurdaya ayrılarak paraya dönüştürülmektedir. İşte tam da bu noktada bakır hurdası fiyatları güncel oranları araştırılarak ona göre değerlendirilmeye çalışılmaktadır. Biz de Kral Metal adıyla bakır hurdası alan hurdacı firması olarak piyasadaki bu ihtiyacı karşılama noktasında çaba sarf etmekteyiz.

Firmamız bakır hurdası kilosu bakımından piyasadaki en yüksek fiyatlardan alım yapmaktadır. Gün içerisinde firmamızı arayarak hurda bakır tonaj fiyatı ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Sahip olduğunuz hurda bakır çeşitleri için tonaj miktarını yaklaşık olarak biliyorsanız size özel fiyat teklifimizle kazancınızı da tahmini olarak hesaplayabilirsiniz. Böylelikle hurda bakır alımı sürecinde hurdalarınızı bir yandan geri dönüşüme kazandırırken bir yandan da maddi kazancınızı artırabilirsiniz.


İlk yorumu sen yap!

Telefon Et! Whatsapp