Skip to main content

Hurda Akü

Hurda akü fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın. Hurda akü alımı yapan firmamız hurda akü alan yerler içinde en yüksek fiyat avantajı sunmaktadır. Hurda akü fiyatları piyasadaki talebe göre değişiklik göstermektedir. Hurda akü nereye satılır diye düşünmenize gerek yok. Her türlü hurda akü alımı yapıyoruz.

İstanbul’da bir çok firma hurda aküden kurşun üretimi yanı sıra çinko ve kalay üretmektedir. Akü hurdası alımı bu sebeple önem kazanmıştır. Akü hurda alım satım konusunda gerekli bilgi ve donanıma sahibiz. Bizi şimdi arayarak akü hurda fiyatı sorabilir, elinizdeki akü hurdaları için fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Hurda Akü Alımı

İstanbul’da hurda akü alım satımı yapıyoruz. Doğanın korunması atık pil ve türevlerinin geri dönüşüm ile ekonomiye kazandırılması büyük önem arz ediyor. Hurda aküler kuru akü hurdası ve sulu akü hurdası şeklinde ikiye ayrılmıştır. Firmamız Kral Metal kendisine ait olan geri dönüşüm tesislerinde dönüştürerek ülke ekonomisine katkıda bulunabilmek adına piyasadan hurda akü alımı yapmaktadır.

Hurda Akü Alan Firmalar

İstanbulda hurda akü alan firmalar arasındayız. Kuru veya sulu her türlü akü hurdası alınır. Değeri anında nakit ödenir. Hurda akü alan yerler ile bizim gibi dönüşüm tesisleri arasında en az 20% fiyat farkı vardır. Tesisimizin kendi ihtiyaçlarını karşılayabilecek oranda alımını yaptığımız akü hurdası için piyasadan daha yüksek fiyat ödüyoruz.

Hurda Akü Alan Hurdacı

Hurda akü alan hurdacı firmalar içinde yüksek fiyat politikamızla ön plana çıkmamızın sebebi, firmamıza ait geri dönüşüm tesislerinin olmasıdır. Akü hurdası alanlar gibi sizlerden satın alınan hurda aküler başka firmalara satılmaya uğraşılmaz. Sizlerde hurda akü satışı yapmak istiyorsanız ilk elden gerçek alıcıya satabilirsiniz.

Hurda Akü Fiyatları

Akü hurda fiyatları akünün cinsine göre farklılıklar göstermektedir. İstanbul hurda akü piyasası sürekli olarak değişiklik gösterdiğinden sitemizde bulunan hurda akü fiyatları sayfamızdan en güncel bilgiye ulaşabilirsiniz. Elinizde satılık akü hurdası var ise bizimle hemen iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Bölgedeki en büyük istanbul hurdacı firmamız her türlü hurda için yerinden alım desteği veriyor.


İlk yorumu sen yap!

Telefon Et! Whatsapp