Skip to main content

Fabrika Yıkımı

Her türlü tesis, bina, fabrika yıkımı ve bozum işleriniz tüm güvenlik önlemleri alınarak gerçekleştirilmektedir. Daha önce sizlere hurda karşılığı bina yıkım işlerimiz ile alakalı bir yazı paylaşmıştık. Bugün siz değerli müşterilerimizi fabrika yıkım işleri yaptığımız konusunda da bilgilendirmek istedik.

Fabrika Sökümü

Kral Metal Hurdacılık olarak tecrübeli kadromuz ve profesyonel araçlarla fabrika sökümü yapıyoruz. Prefabrik yapı tesis sökümü, şantiye söküm hizmetleri veriyoruz. Çelik konstrüksiyon bina sökümü, çatı söküm hizmetleri veriyoruz.

Fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde modern ekipmanlarla hizmet veriyoruz. Firmamız bünyesinde özel eğitimli personelimizle fabrika söküm işleri yapıyoruz.

Güncel fabrika söküm fiyatları için lütfen arayın.

Fabrika Bozumu

Fabrika bozumu, tesis sökümü, şantiye bozumu gibi hurda malzemelerin çıkabileceği her türlü işlerinizi büyük bir özen ile gerçekleştiriyoruz. Ayrıca hurdasını vermek istemeyenler için belirli bir ücret karşılığı yıkım bozum işleri yapılmaktadır. Bina yıkımı ve fabrika sökümünde tecrübeli işinin ehli uzman kadromuzla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Güvenli Fabrika Söküm

Moloz taşınması, çevredeki diğer yapılara zarar verilmeyecek bir biçimde güvenliğin alınması, mahalli yönetimin belirlediği tüm esasların sağlanması işlemlerini harfiyen yerine getirmekteyiz. Hurda karşılığı veya ücretli yıkım, söküm parçalama işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


İlk yorumu sen yap!

Telefon Et! Whatsapp