Skip to main content

Esatpaşa Hurdacı

Esatpaşa hurdacı firmalar içinde hizmet veriyoruz. Ataşehir hurdacı firmamız Esatpaşa’da hurda alım satımı yapmaktadır. Esatpaşa hurda alımı için önemli yerlerden biridir. Ataşehir Esatpaşa mahallesi hurdacı firmamız 7/24 hurdacılık hizmetleriyle öncülük etmektedir.

Esatpaşa Hurda

Esatpaşa hurda alanlar için giderek önem kazanıyor. Esatpaşa’da hurda bakır alımı, alüminyum hurdası alımı, hurda demir alımı gibi onlarca hizmetle sektöre hayat veriyoruz. Esatpaşa hurdacı olan firmamızın önceliği müşteri memnuniyetidir. Bu sebeple Esatpaşa’da hurda alırken piyasanın en yüksek hurda fiyatları ile hesaplama yapıyoruz. Satın aldığımız her türlü hurda malzeme için yerinde ve zamanında ödeme yapıyoruz. Esatpaşa’da anında nakit ödeme ile hurda satmak için bizi hemen arayın.

esatpaşa hurda
esatpaşa hurda

Esatpaşa hurda firmaları için konteyner hizmetimiz vardır. Fabrika ve imalat atığı hurda malzemeler için bıraktığımız konteyner sayesinde hurdalar çevreye karşı daha düzgün gözükmektedir. Hurda depolama alanı olarak kullanılan bu konteyner sizleri hem depo alanından kurtaracak hem de dolduğu gün firmamız tarafından boşaltılacaktır. İçerisinde toplanan hurda malzemeler teslim alınırken değeri peşin para ile ödenecektir. Esatpaşa’da hurda satışı işin Ataşehir Esatpaşa Mahallesi hurdacı firmamızı aramanız yeterlidir.


İlk yorumu sen yap!

Telefon Et! Whatsapp