Skip to main content

Çiğdem Mahallesi Hurdacı

Çiğdem Mahallesi hurdacı firmamız Kral Metal Hurdacılık hizmetlerine decam ediyor. Çiğdem Mahallesisinin her sokağında hurda ticareti yapmaya devam ediyoruz. Beykoz Çiğdem Mahallesi hurda fiyatları fiyat listesi almak için iletişim kurun. İstanbul Beykoz Çiğdem Mahallesi her türlü hurda alım satımı yapan yerler içinde lideriz. Siz kurumsal müterimize hizmetlerimizi sunmaktan gurur duymaktayız.

İstanbul Çiğdem Mahallesi Hurda Alanlar

Beykoz içerisinde hurda alan şirketler içinde hizmet veriyoruz. Çiğdem Mahallesi hurda alım satımı bizi arayın. Her cins hurda ve atık malzemeyi tutarını peşin parayla ödeyerek kendimiz gelerek satın alıyoruz. Hurdacılar arasında adrese gelen hurdacı olarak aramanızı bekliyoruz. İstanbul ilinin her bölgesinden ve özellikle Beykoz ve komşu semtlerinden ve özellikle Çiğdem Mahallesinden hurdanızı alıyoruz.

İstanbul Beykoz ilçesi Çiğdem Mahallesi Aldığımız Hurda Çeşitleri

Çiğdem Mahallesinde ağırlıklı olarak kablo hurdası çeşitleri alıyor olsak da atık hurda bakır, hurda alüminyum, hurda demir, kablo hurda, kağıt hurdası, hurda nikel, zamak hurdası, dkp hurda, bronz, kırk ambar hurda, ekstra demir, hurda demir talaşı, tufal hurda, hurda inşaat demiri, bakırlı petek, alüminyum petek, hurda antikron, hurda soyma bakır, TTR Kırma hurdası, kızıl talaş, fotokopi kağıdı, gazete hurdası, tek damar kablo hurdası, hurda fare yemez, çinko hurda, hurda alüminyum levha, hurda bakır lama, tabela, hurda plastik, hurda polipropilen, polistren, hurda jelatin, sarı pirinç hurda, musluk, akü gibi her cins hurda malzeme yerinden alırız. hurdacı firmaları arıyor iseniz iş yerimizi hemen arayın.

Çiğdem Mahallesi Hurda ve Moloz Nakliyesi

İstanbul Beykoz hurdacısı dükkanı olarak her nevi işinizde emrinizdeyiz. Hurda malzeme alımı işiniz hakkında detaylı bilgi edinmek amacıyla ekibimize hızlıca ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgiye sahip olmak istediğiniz soruları yöneltebilirsiniz. Çiğdem Mahallesi ile Beykoz hurda alım fiyatları hakkında bilgi almak için ekibimize zorlanmadan telefonla ulaşabilirsiniz. Daha karlı çıkmak için şu anda firmamızı aramanız gereklidir. Müşterilerimize hizmetlerimizi sunmak görevimizdir. İletişim numaramızın diğer ucunda aramanızı beklemekteyiz.

Beykoz Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Beykoz hurdacılık firması olarak her nevi işinizde emrinizdeyiz. Hurda alım satımı hizmetimiz amacıyla operatörlerimize hızlıca telefon edebilirsiniz. Aklınıza takılan sorunuzu sorunuz. Beykoz Çiğdem Mahallesi hurda alımında uygulanan fiyat hakkında bigi sahibi olmak amacıyla işletmemize kolayca telefon edebilirsiniz. Hurdalarınızı satmak amacıyla hemen şimdi hurda depomuzu arayın. Size hizmetlerimizi sunmak görevimizdir. Hattın öteki ucunda aramanızı beklemekteyiz.


İlk yorumu sen yap!

Tıkla, Hemen Ara! Whatsapp ile Yaz!