Skip to main content

Bağcılar Hurdacı

bağcılar hurdacı

Firmamız Kral Metal adıyla Bağcılar hurdacı piyasasında geri dönüşüme katkı sağlamak amacıyla hurdacılık faaliyetleri yürütmektedir. Hurda olarak değerlendirilebilecek her türlü malzemeyi yüklü miktarda almaktayız. Kendi başına dururken herhangi bir değeri veya faydası olmayan hurdaları bir yandan geri dönüşüme kazandırırken diğer yandan da siz değerli sahiplerine parasal anlamda kazanç sağlamasına vesile olmaktayız.

Hurdaların geri dönüşümle tekrardan kullanılabilir duruma getirilerek piyasalara sürülmesiyle birlikte başta ülke ekonomisi ve doğal kaynakların korunması noktalarında büyük fayda sağlanmaktadır. Son dönemlerde giderek azalan doğal kaynaklarımızın artan talebi karşılama noktasında çaresiz kalması hurdacılığa verilen önemin artmasına zemin hazırlamıştır. Biz de Bağcılar hurdacı firması olarak bu konuda gerekli hassasiyeti göstererek çalışmaktayız.

Firmamız ilçemiz genelinde aktif bir şekilde hurdacılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Hurdacılık alanında profesyonel olarak çalışan personellerimiz aracılığıyla yüklü miktardaki tüm hurdaları kısa sürede yerinden alabilmekteyiz. Bu konuda personellerimizin yanı sıra en büyük destekçimiz bünyemizde bulunan ve özel olarak hurdacılık için tasarlanmış olan hurdacı araçlarımızdır. İşinin ehli personellerimiz özel hurdacı araçlarımız vasıtasıyla en hızlı çalışan Bağcılar hurdacı olarak adresinizdeki tüm hurdaları kısa sürede alabilmektedir.

Firmamız tüm yüklü miktardaki hurdaları kısa sürede adresinden alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır. Bu özelliğimiz sayesinde birçok hurda sahibi çalışmak için bizi tercih etmektedir. En çok tercih edilen Bağcılar hurdacı firması olarak yerinden alma hizmetinin yanı sıra yüksek miktarlı ve yüksek fiyatlı alım yapmaktayız. Bu sayede hurdacılık alanında en çok kazandıran hurdacı firması olarak tanınmaktayız.

Kral Metal denildiğinde akla gelen bir diğer kavram ise yerinde ödemedir. Firmamız yüksek tonlu olarak alımını yaptığı her türlü hurda için piyasadaki fiyatlardan çok daha fazla oranlarda ödeme yapmaktadır. Üstelik bunu hemen hurdaların yanı başında yaparak hurda sahiplerinin parasını ödemektedir. Bağcılar hurdacı firması olarak günün sonunda yüklü miktarda, yüksek fiyatlarla, adresten alım ve yerinden ödeme şeklinde çalışarak süreci tamamlamaktayız. Yerinde ödeme yaparak aldığımız yüksek tonlu hurdaları örneklendirmek gerekirse karşımıza şöyle bir tablo çıkacaktır:

 • Hurda demir,
 • Hurda bakır,
 • Hurda alüminyum,
 • Hurda çinko,
 • Hurda sarı,
 • Hurda paslanmaz,
 • Hurda plastik,
 • Hurda kağıt,
 • Hurda akü,
 • Hurda krom,
 • Hurda kurşun,
 • Hurda kablo,

Bağcılar Hurda Fiyatları 2022

Hurda sahipleri kendilerine en çok kazandıracak olan hurdacıyı bulmak amacıyla Bağcılar hurda fiyatları 2022 listelerini araştırmaktadır. Genel olarak hurdacılık sektöründe faaliyetlerde bulunan firmaların hemen hepsinde fiyatlar birbirine oldukça yakındır.  Ortak bir yerden belirlenen bu fiyat tarifesinden farklı olarak uyguladığımız hurda alım hizmetimiz bulunmaktadır. Piyasa fiyatlarından daha yüksek oranlarda bir fiyatla alarak para daha çok kazanmanıza yardımcı olmaktayız.

Bağcılar Hurdacı piyasasında bazı zamanlarda inişli çıkışlı diyor durum söz konusu olmaktadır.  Genel olarak ülkemizde yaşanabilen bu durum karşısında tüm hurda fiyatları zaman zaman değişkenlik gösterebilmektedir.  Bu nedenle hurda fiyatları Bağcılar ilçesi için şu oranlardadır diyerek belirli bir miktar söylememiz Pek doğru olmayacaktır.  Çünkü şimdi burada bahsedeceğimiz hurda alım fiyatları için belki de birkaç gün sonra daha farklı olacaktır.  Bu nedenle Bağcılar güncel hurda fiyatları için en doğru bilgiyi hurdalarınızı bize vereceğiniz zaman çağrı merkezimizi arayarak öğrenmeniz en sağlıklısı olacaktır.

Bağcılar Adresten Hurda Alımı Yapan Hurdacı

Çeyrek asrı aşkın süredir Bağcılar adresten hurda alımı yapan hurdacı firması olarak aralıksız hizmet vermekteyiz.  Firmamız tamamen kendi bünyesinde yer alan ve özel olarak tasarlanmış hurdacı araçları ile tüm hurdaları yerinden almaktadır.  İlçemiz genelinde bir telefonla tarafımıza ileteceğiniz adresinizde yer alan yüksek miktarlı tüm hurdaları kısa sürede araçlarımıza yüklemekteyiz.    Hurdalarınızın miktarını tartarak öğrendikten sonra ödemesini de anında yaparak adresten hurda alımı Bağcılar işimizi nihayete erdirmekteyiz.

Demir, bakır, alüminyum, çinko gibi hurda türleri hem boyut olarak hem de ağırlık olarak oldukça büyük oranlarda olmaktadır. Bu nedenle bu tür hurdaların özellikle yüksek miktarlı olmaları durumunda muhafazası, taşınması ve yüklenmesi gibi işler zahmetli ve maliyetli olmaktadır. Kral Metal olarak firmamız siz değerli hurda sahiplerini maliyetten ve zahmetten kurtarmak için Bağcılar yerinden hurda alımı yapan hurdacı firması olarak çalışmaktadır. Kendi araçlarımız ve personellerimizle kısa sürede hurdaların bulunduğu adrese ulaşarak yüklenmesi ve taşınması işlerini ivedilikle gerçekleştirmekteyiz.

Bağcılar En Yakın Hurdacı Firması

Firmamız Bağcılar en yakın hurdacı firması olarak uzun yıllardır sizlere hizmet vermektedir. Özellikle yüksek tonajlı hurdalarınızın adresinizden yüksek fiyatlı olarak alınarak ödemesinin de yerinde yapılması şeklinde çalışmaktadır. Uzun zamandır yer aldığımız Hurdacılık sektöründe daima müşterilerimizin daha çok kazançlı çıkabileceği şekilde çalışma gayreti içerisinde yer aldık. Her geçen gün önemi giderek artan bu sektörde sizlere oldukça yakın Bağcılar hurdacı firması olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Kral Metal Bağcılar en yakın hurdacı firması olarak ilçe genelinde her türlü hurda alımı yapmaktadır.  Bir telefon dilediğiniz zaman yüksek tonlu olmak koşuluyla tüm hurdalarınız tarafımızca alınmasını sağlayabilirsiniz.  Firmamız bünyesinde bulunan uzman personeller özel hurdacı araçları ilçe genelinde her noktaya ulaşarak ilgili hurdaları kısa sürede almaktadır.  Üstelik piyasa fiyatlarının oldukça üzerinde bir tarife ile tüm vurduklarınızı paraya çevirmemiz e yardımcı olmaktayız. Hurdalarınızın adresinizden alınmasını istediğiniz zamanı bize bildirmeniz kafi girecektir.  En kısa sürede ilgili adrese ulaşarak tüm   hurdaların yüklenmesini ve taşınmasını gerçekleştirmekteyiz.

Bağcılar Hurdacı Telefonu Numarası

Hurda sahibi, elinde yüklü miktarda hurda olduğu zaman özellikle internette Bağcılar hurdacı telefonu numarası araması yapmaktadır.  Web’ de yer alan sonuçlara göre görüşme yapıldığında ilgili hurdaların alımı, ödemesi gibi sorular muhataplarına sorulmaktadır.  Bu konuda kesintisiz hizmet veren Hurdacı telefonu Bağcılar hattımızı arayarak dilediğiniz soruları sorabilirsiniz. Telefonun diğer ucundaki profesyonel hurdacı çalışanlarımız aklınıza takılan tüm soruları cevaplayarak bilgi sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır

Firmamız Bağcılar hurda telefonu hattı üzerinden gün içerisinde arayarak bilgi sahibi olmak isteyen herkese yardımcı olmaktadır. Özellikle güncel hurda fiyatları ve çalışma Şeklimiz ile ilgili çok sayıda sorular vermektedir.  Tüm bu soruları özenle cevaplayan ekibimiz görüşme sonunda aklınızın yatması halinde sizden adresinizi talep ederek hurdalarınızın yerinden alımı sürecini başlatmanıza yardımcı olmaktadır.

Bağcılar Yüksek Tonlu Hurda Bakır Alımı

Bağcılar yüksek tonluk hurda bakır alımı söz konusu olduğunda akla ilk gelen firmalardan birisi Kral Metal olmaktadır.  Epey vakittir yer aldığımız bu sektörde engin tecrübelerimiz ve güvenilir iş ahlakımız sayesinde birçok kimse yüksek tonlu hurda bakır alımı işi için bizi tercih etmektedir. Uzun yıllardan bu yana uyguladığımız yüksek tonlu hurda için yüksek fiyat ödemesi politikamız gereği birçok hurda sahibi yüksek kazanç elde ederek memnun bir şekilde ayrılmıştır.

Bağcılar yüksek tonlu bakır hurdası alımı işinde genel olarak %98 külçe hurda bakır, TTR kırma hurda bakır, kırkambar bakır, lama hurda bakır, soyma hurda bakır ve çeşitli bakır türleri hurdasını almaktayız. Bakır bilindiği üzere piyasalarda sıkça kullanılan ve bu nedenle hammadde ihtiyacı oldukça fazla olan bir malzemedir. Aynı zamanda ülkemizin çeşitli yerlerinden çıkarılmış olsa da doğal kaynaklarının giderek tükendiği bilinmektedir.

Hızla artan tüketim ihtiyacını karşıla noktasında yetersiz kalan doğal kaynakları desteklemek ve onların daha az kullanılmasını sağlamak amacıyla geri dönüşüme ihtiyaç bulunmaktadır. Bu hususta yer almanın vermiş olduğu mutlulukla Bağcılar hurdacı firması olarak piyasadaki yüksek tonlu tüm hurda bakırları adresten alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Bağcılar Her Türlü Hurda Demir Alımı

Piyasalarda borca bulunan demir hurdaları için Bağcılar her türlü hurda demir alımı şeklinde çalışarak adresten alınmasını sağlamaktayız. Firmamızı diğerlerinden farklı kılan en temel özelliklerimizden birisi adresten ve yüksek tonajlı olacak şekilde alım yapmamızdır. Aynı zamanda yüksek fiyatla almayı taahhüt ettiğimiz demir hurdası için ödemesini de yerinde yapmaktayız.  Bu şekilde çalışarak yıllardır sektörde Kendimizden söz ettirmiş bulunmaktayız.

Bağcılar hurda demir çeşitleri alımı söz konusu olduğunda kısa sürede hurdaların olduğu adrese ulaşarak işe koyulmaktayız.  Gerekli durumlarda söküm ve yıkım yaparak ayrıştırılmasına yardımcı olmaktayız.  Ekstra hurda demir, toplama hurda demir, inşaat yıkım hurda demir, DKP hurda demir, talaş hurda demir, tufal hurda demir gibi hurda demir çeşitleri tarafımızca değerinin üstünde fiyatlarla alınmaktadır.

Bağcılar Hurda Alüminyum Fiyatları?

Alüminyum malzeme olarak değerli olduğu için Bağcılar hurda alüminyum fiyatları da diğerlerine nazaran daha yüksek oranlarda olmaktadır. Alüminyum birçok alanda kullanılan bir malzeme olduğu için hurdası da çokça çıkabilmektedir.  Özellikle yüksek miktarlı hurdası söz konusu ise Kral metal olarak kısa sürede adresinden alınmasını sağlamaktayız.  Jant hurda alüminyum, tel hurda alüminyum, ofset matbaa hurda alüminyum, profil hurda alüminyum   ve talaş hurda alüminyum gibi Alüminyum hurda türlerinden alım yapmaktayız.

Firmamız tarafından uygulanan alüminyum hurda fiyatları Bağcılar ilçesi için piyasa değerinden oldukça yüksektedir.  Müşteri odaklı çalışmayı kendisine prensip edinmiş olan firmamız yüksek tonajlı olması halinde alüminyum hurdası fiyatları için özel bir tarife uygulamaktadır. Bağcılar hurdacı firması olarak tüm hurda türlerinde olduğu gibi alüminyum hurdaları içinde en yüksek oranlarda ödeme yapmaktayız. Böylece yüksek tonlu hurdaları olan kimseler daha fazla para kazanma şansına sahip olmaktadır.

Bağcılar Hurda Sarı Kilo Fiyatları Kaç Lira?

Piyasada yer alan en değerli hurdalardan birisi olduğu için Bağcılar hurda sarı kilo fiyatları kaç lira şeklinde bir soru ile karşılaşmaktayız.  Sürekli aktif bir şekilde hizmet veren çağrı merkezimiz her çeşit hurda kilo fiyatları konusunda gündemi yakından takip ederek gerekli güncellemeleri anında gerçekleştirmektedir. Böylece müşterilerimizin ufak dahi olsa mağduriyet yaşamalarının önüne geçilmiş olmaktadır.

Piyasada her an her yerde karşımıza çıkabilen türden olan sarı malzemeler için su saati hurda sarı, MS-64 hurda sarı, MS-70 hurda sarı, radyatör hurda sarı, çubuk hurda sarı gibi sarı hurda çeşitleri firmamızca yüksek fiyatlarla alınmaktadır. Bu vesile ile tüm sarı hurdalar geri dönüşüm süreçlerine dahil edilirken sahiplerine de ciddi oranlarda para kazandırmaktadır

Bağcılar Güncel Hurda Krom Fiyatları Kaç TL?

Destek hattımıza son zamanlarda gelen çağrıların önemli bir kısmı Bağcılar güncel hurda krom fiyatları kaç TL sorusuna yönelik olmaktadır. Gün içerisinde hurdacılık piyasasında dolaşarak öğreneceğiniz hurda kg fiyatları, neredeyse birbirinin aynısı olacaktır. Hurdacı borsası tarafından belirlenen fiyat tarifesine göre karşınıza çıkacak olan fiyatlara nazaran daha iyi oranlarda fiyat tarifesi uygulamaktayız.   Böylece daima en çok kazandıran Bağcılar hurdacı firması olarak piyasada yer almaya devam etmekteyiz.

Hurda krom fiyatları güncel Bağcılar ilçesi geneline bakıldığında dama en iyi oranları firmamızda görmekteyiz. Sektörün gediklisi ve de tecrübelisi olarak firmamız, daima müşteri memnuniyetini ve personellerinin rahatını gözetmek durumundadır. Tüm bunlar bir araya geldiğinde sağlıklı ve güvenilir, aynı zamanda en çok kazandıran Bağcılar hurdacı firması olarak karşınıza Kral Metal çıkacaktır.

 


İlk yorumu sen yap!