Skip to main content

Diyadin Hurdacı

Diyadin hurdacısı olan firmamız aracılığıyla bizi arayan herkese dürüst hizmet vermeyi amaçlayan hurdacılık firmamız sürekli müşterisine kazandırma amacıyla hizmetlerine devam etmektedir. Ağrı Diyadin hurdacı firması olan hurdacılık depomuz aracılığıyla sizde hurda alım satımında zarar etmeye veda edeceksiniz. Diyadin hurdacısı depomuz, Ağrı Diyadin hurda alanlar arasında hurda piyasasından yüksek fiyat listesi teklif etmektedir. Ağrı, Diyadin bölgesinde hurdacılık yapanlar içerisinden bizim firmamızı seçtiğinizde çok daha fazla kâr edebilirsiniz. Diyadin hurdacıları arasında hizmetini sürdüren depomuz sayesinde dilediğiniz yerden hurda alım satımı yapmaktayız. Diyadin yerinizden hurda alımı için ek ücret talep etmediğimiz mahalleler arasında bulunur. Her nevi atık malzeme alımı amacıyla güvenilir Diyadin hurdacı arayışında iseniz telefonumuzu tuşlayarak iş yerimizi arayın.

Diyadin Hurda Alımı

Ağrı içinde hurda alım işlerinde servis veriyoruz. Her türlü atık malzemeyi değerini anında ödeyerek konumunuzdan satın alıyoruz. Sektörel anlamda adrese gelen iş yeri olarak hizmet ediyoruz. Ağrı bölgesinin her noktasından ayrıca Diyadin ilçesinden hurdanızı alıyoruz. Genelde hurda alüminyum türevleri alsak da atık bakır hurdası, hurda alüminyum, demir hurda, kablo hurdası, kağıt hurdası, nikel, hurda zamak, dkp hurdası, hurda bronz, kırk ambar, ekstra demir hurdası, hurda demir talaşı, tufal, inşaat demiri hurdası, bakırlı petek, alüminyum petek, hurda antikron, hurda soyma bakır, TTR Kırma hurdası, kızıl talaş, A4 fotokopi kağıdı, gazete hurdası, tek damar kablo, fare yemez, hurda çinko, hurda levha, alüminyum lama hurdası, tabela, hurda plastik masa sandalye, polipropilen hurdası, polistren hurdası, jelatin hurda, hurda sarı pirinç, musluk, hurda akü gibi her cins hurda madde alırız. Ağrı hurdacı firmamızı şimdi arayabilirsiniz.

Diyadin Fabrika Sökümü

Ağrı Diyadin hurdacılık işletmesi olarak her türlü işlerinizde yanınızdayız. Hurda malzeme alımı işleriniz amacıyla firmamıza hiç de zorlanmadan ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz konuyu sorunuz. Diyadin hurda fiyatları hakkında bigi sahibi olmak için personelimize çekinmeden ulaşabilirsiniz. Hurdalarınızı satmak için şimdi şuan telefon numaramızı arayın. Kıymetli müşterilerimize hizmet etmek tek amacımızdır. Whatsapp telefonumuzun diğer ucunda telefon etmenizi bekliyoruz.

Diyadin Hurdacı İletişim Bilgileri

Ağrı Diyadin hurdacılık dükkanı olarak her türlü işlerinizde buradayız. Hurda malzeme alımı işleriniz için firmamıza hiç de zorlanmadan telefonla ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan sorunuzu aktarınız. Diyadin hurda fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurdanızın değerini öğrenmek için hemen şimdi hurda depomuzu aramalısınız. Müşterilerimize hizmette bulunmak yegane amacımızdır. İletişim destek hattımızın öteki tarafında iletişim kurmanızı beklemekteyiz.


İlk yorumu sen yap!

Telefon Et! Whatsapp