Skip to main content

Adresten Hurda Alımı

Adresten hurda alımı yapan hurdacı firmamız sayesinde yerinde hurda satımı yapabilirsiniz. Müşterilerin hurda yükleme, taşıma, nakliye ve hurda deposu arama gibi tüm zahmetlerden kurtarıyoruz. Satmak istediğiniz hurdanın resimlerini ve miktarını bize bildirmeniz yeterli. Siz hurdaları nerede biriktirdiysen biz oraya geliyoruz. İstanbul’un hem avrupa hem de anadolu yakasına hakim olabilecek konumda hurda alım depoları oluşturduk. Böylece müşteriye en yakın konumdaki profesyonel hurdacılık ekibimizi müşterimizin daha önce bize bildirdiği adrese yönlendirebiliyoruz. Zamandan ve mekandan tasarruf etmenizi sağlayan bu yeni yöntemle kazancınızı arttırmayı ve daimi müşteriler edinmeyi amaçlıyoruz. Adresten hurda alımı için şimdi arayın!

Adrese gelen hurdacı

İstanbul avrupa yakası hurdacı olarak yirmi beş yıldır sektörde lideriz. Avrupa yakasında hurda satmak isteyenlerin büyük zorluklar çektiğini farkettik. Bu farkediş adrese gelen hurdacı hizmetini başlatmamıza vesile oldu. Önceleri geniş bir alana yayıldığı için müşterilerin zorluk çektiği Avrupa Yakası’nda hurdacılık yaparken başlattığımız yerinden hurda alım hizmeti sizlerden gelen talepler üzerine Anadolu Yakası’nda da uygulanmaya başladı. Artık tek yapmanız gerekenin bize ulaşmak olduğu bir hurda ticareti yapabiliyoruz. Anadolu yakası hurdacı firma olarak da hizmet alabileceğinizin firmamıza ait telefonları rehberinize eklemeyi unutmayın.

Yerinden hurda alımı

Yerinden hurda alan hurdacı firmamızın önceliği müşteri memnuniyetidir. Bu sebeple hurdanın bulunduğu konumla ilgilenmiyoruz. Nereye çağırırsanız oradan hurda alınır. Her nevi hurda metal için geri dönüşümün yapıldığı tesisi bulunan firmamızın hurda cinsi ayırt ettiği söylenemez. İstanbul genelinde hurda bakır alımı, alüminyum hurda alımı gibi bir çok maden hurdası için adresinize gelebiliriz. Hurda demir alana hurdacı, hurda çinko alımı gibi çeşitli hurda metaller önceliğimiz olsa da hurdanın miktarı yeterliyse cinsiyle alakadar olmuyoruz. Hurdanızın cinsi bizler için sadece fiyatlandırmada önemlidir.

Kapıdan hurda alımı

Kapıdan hurda alımı için telefon etmenizi bekliyoruz. Kapıdan hurda alan hurdacı firmamızın sağlamış olduğu yüksek fiyatların keyfini sürün. Elinizdeki değerli hurdaları üç kuruşa almaya çalışanlara itibar etmeyiniz. Hurda piyasasını yakından takip eden firmamızın fiyat teklifini duymadan karar vermeyin. Her nevi hurda malzeme için değerinde ve nakit ödeme yapıyoruz.


İlk yorumu sen yap!